2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
بعد آزمایش ان تی را باید همون روز بدی؟یا منتظر میمونن دکتر جواب سونو را بیینه  

نه همون روز سونو ان تی رو دادی ،یه کپی ازش میگیری و میبری آزمایشگاه و آزمایش رو میدی .بعدا که جواب آزمایش رو گرفتی سونو و جواب آز رو باهم ببر نشون دکتر بده . 

من سونوم صبح طول کشید عصر رفتم آزمایش رو دادم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دریای مهربونم خوبی عشقم ممنونم ازت الان میخواستم بهت پیام بدم ، یه خانم میانسال تو بخش بود از ...

عزیزم خوبی؟ عملت خوب پیش رفت؟

از خدا میخام سال بعد این موقع گل پسرت بغلت باشه و توت فرنگی و با لذت تمام بخوری وواقعا خوشحال باشی از ته دلت،هم تو هم مامانت وهمه منتظرا

عزیزم خوبی؟ عملت خوب پیش رفت؟ از خدا میخام سال بعد این موقع گل پسرت بغلت باشه و توت فرنگی و با لذت ...

سلام عزیزدلم خوبی

ممنونم خوب بود انشالله تا نتیجه پاتولوژی

ممنونم از دعای قشنگت

خدا حافظ خودت و پسرت باشه و به سلامتی بغلش بگیری گلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
شما بی بی نزدی؟؟؟ من ۶ اردیبهشت اخرین پری و اقدامم ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت بوده

منم اخرین پریودم ۶ اردیبهش بوده ازاقدام اخرم۱۳ روزگذشته براهمین میگم صبرکنم دوروزدیگه اگه پریودنشدم اونموقع بی بی بزنم

2738

سلام به همه 

منم ميخوام خدا بخواد اقدام كنم 

دلم خيلي پسر ميخواد 

اولين بارداري رو هم دارم 

تنبلي تخمدان هم دارم كمي 

كيشه براي منم دعا كنين 

هنوز اقدام نكردم ميخوام از مرداد شروع كنم 

چرا که نه اینجا مامانا باهم و دسته ای باردار میشن نگاه کن هیچکس تنها نیست همه تو هفته های نزدیک به ه ...

ممنون ازدلگرمیت الدوزجان ان شاءالله خدادلتوشادکنه وغم به دلت راه نده عزیزم

2706