2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013514 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان خدارو شکر من رفتم سونو قلب و تشکیل شده بود.من با تاریخ پریود 7هفته و 7روز هستم اما سونو ...

خدا رو شکر آیسا جان ان شاءالله قلبش ۱۲۰ سال به سلامت بتپه و به وقتش بیاد بغلت 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
باران 😂😂😂 قربونت برم آخه اونجوري كه خراب نميشه چه ربطي داره منم قبلنا كلي كاغذشو درمياوردم  ...

😂😂😂😂 کلا قاطی کردم خدا بخیر بگذرونه خیلی حال پریودی دارم امید ب خدا صب باز بیبی میزنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@حنانه92   جان تحویل بگیر دوستای جدیدمون که تازه مامان شدن یکیش @baran7166   یکیش هم@20688

ان شاا... بزودی @رز63    و @شیما399   و @mahor67    

هم اضافه بشن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
[QUOTE=90954757]عزیزم ...[/QUOTE ممنون عزیزم دعا کن ازمایشم مثبت بشه تااون مثبت نشه باور نمیکنم انش ...

مثبت میشه عزیزم هدیه ی خدا رو باور کم گلم خدا خفظش کنه برات 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
لزوما ٣٦ ساعت بعد آزاد نميشه دكتر من براي آمپول نظرش اين بود ٢٤ و ٣٦ ساعت بعد از تزريق اقدام  ...

عزیزم وقتی ازاد میشد تا چند ساعت بعد وقت داشتی اقدام کنی ؟

بعد منظورت اینه که قبل از ازاد سازی اقدام بشه دختر میشه؟

2738

سلام

من خیلی حالم داغونه

یکی بیاد منو آروم کنه 😢😢😢

سه ماهه اقدامم

ماه پیش رفتم دکتر

خودش سونو انجام داد ، گفت کیست ریز داری

مهم نیست برای بارداری ، و متفورمین داد . 

دو روز پیش بخاطر درد شدید و نفخ شدید رفتم دکتر ، سونو نوشت

سونو انجام دادم

فهمیدم یه کیست سمت راستم بزرگ شده و خونریزی کرده.  

مجبور شدم جای دیگ متخص دیگه برم

این خانوم دکترم گفته ، به عمل نیاز نیست و ال دی داد و متفورمین

سایز کیست 31×45 mm کیست هموراژیک

یعنی من دیگه باردار نمیشم😥😢

این کیست همون کیست شکلاتی که میگن باعث ناباروری ؟

ال دی هم گفته از روز اول پری بخورم

دکتر قبلیمو زنگ زدم

میگه نه از روز پنجم پری باید بخوری . 

زود باش بیبی بزن

الانکه بی بی ندارم توخونه.بایدصبرکنم شب برم داروخونه بگیرم البته ازاخرین پریودم ۱۳ روزگذشته میترسم بی بی نشون نده براهمین دوسداشتم پس فرااچک کنه.توکل برخداعزیزم ان شاءالله توهم این ماخ دلمونوشادکنی بابی بی خوشگل

بهار جان چيكار داري ميكني با خودت آخه دختر تو بارداري خيلي بايد بيشتر از قبل مراقب خودت باشي رفتي ...

آره عزيزم رفتم سرم زدن الان بهترم شكر خدا 

واي بخدا خيلي مراقب خودم بودم فقط چون گرمم ميشد چند روزي كولرو روشن ميكردم😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
الانکه بی بی ندارم توخونه.بایدصبرکنم شب برم داروخونه بگیرم البته ازاخرین پریودم ۱۳ روزگذشته میترسم ب ...

توکل بر خدا ان شاءالله بارداری

آره عزيزم رفتم سرم زدن الان بهترم شكر خدا  واي بخدا خيلي مراقب خودم بودم فقط چون گرمم ميشد چند ...

بهار جون منم گر گرفتگی دارم یه ده روزی میشه بدون شلوار میخوابم فقط تیشرت تنمه پنجره ها بازن

ولی تیشرتم که میره بالا کلیه هام تیر میکشن بازم نمیتونم روم بکشم احساس خفگی میکنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزيزززززززز دلمممممممممممم نگاه تيكرشووووووو😍😍 ايشالله تا اخرش تيكرت همينجور ابي بمونه و به سلامت ...

عزیزم امروز هم بی بی زدم منفی بود ولی هنوز پری نشدم،امروز ۲۷ سیکلم هستم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706