2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی یه خورده از این خط قرمز را با دستت بردی اونطرف دوخطش کردی😂😂😂😂😂😂 فکر کنم تو منتظری بی بی ...

اقا خوب چیکاکنم 🤣😂😂😂😂 دلم میخاد هی اینجوری بگم شماها بگید اشتباه میکنی وسواس گرفتم 😁😍😍😍😍😍 

2456

عزیزم مبارکه خدا رو هزار مرتبه شکر 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🧒🧒🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲خیلی تبریک میگم گلم ان شاءالله صحیح و سالم و جنسیت دلخواهت باشه.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
یاخدا.توکل کردم به لطف خداان شاءالله قسمت همه

زود باش بیبی بزن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
نه عشقم من ساعت ۱۰ صبح سونو دارم 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای ...

خداروشکر که تموم شد وانشالله به این حق این شبای عزیزم بعد سه ماه زودی باردارشی مهربان بانو🙏🏻❤️

اقا خوب چیکاکنم 🤣😂😂😂😂 دلم میخاد هی اینجوری بگم شماها بگید اشتباه میکنی وسواس گرفتم 😁😍😍😍😍😍 ...

اين رفتار از وسواست نيست عزيزم از خوشحاليته☺️

بارداريييييي برو لذتشو ببر چند هفته ديگه علائمت شروع ميشه و حسابي باورت ميشه كه مامان شدي😅

♥️
انشالله ک واقعی باشه این رفته تو مخم ک دستم خورده ب نوار خراب شده چون نوارشو از جلدش دراوردم نگاه کر ...

باران 😂😂😂

قربونت برم آخه اونجوري كه خراب نميشه چه ربطي داره

منم قبلنا كلي كاغذشو درمياوردم 

اونموقع ها كه ني ني نمي خواستم و ميترسيدم🙈😂

ولي خبري از خط انداختن نبود

ربطي نداره نداره كه عزيزدلم 

يا امام رضا...بطلب❤️
اين رفتار از وسواست نيست عزيزم از خوشحاليته☺️ بارداريييييي برو لذتشو ببر چند هفته ديگه علائمت شروع ...

😁😁😁🤗🤗🤗🤗🤗 خدایا شکرت انشالله قسمت همه منتظرا خصوصا منتظرا همین تاپیک ..

2706