2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
ادم اولش میگه یکی کافیه ولی بچه اول که بزرگ بشه و دلش یه نی نی دیگه بخواد نمیتونی دومی رو نیاری ان ...

نمیدونم پس کاش وضع مملکتمون درست بشه باورت میشه من دور و برم شاید ۲۰ تا زوج را میشناسم که یا قید بچه دار شدن را کلا زدن یا میگن همین یکی از سرمون زیاده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهار جان سریع برو دکتر اونا داروهای میدن که ضرری واسه سرماخوردگی نداره اما خود عفونت و چرک کلی اسی ...

ممنونم عزيزم چشم❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2728
نمیدونم پس کاش وضع مملکتمون درست بشه باورت میشه من دور و برم شاید ۲۰ تا زوج را میشناسم که یا قید بچه ...

واقعا اوضاع اقتصادی خرابه حقوقها پایین

دیگه نمیتونیم شعار هم بدیم که روزی رسان خداست درسته روزی دست خداست ولی اگه این روزی افتاد دست نا اهل چی؟؟؟

همه وسایل نسبت به چند ماه پیش سه چهار برابر شد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

سلام دوستان خدارو شکر من رفتم سونو قلب و تشکیل شده بود.من با تاریخ پریود 7هفته و 7روز هستم اما سونو زد 7هفته و 5روز.دلیلش چیه که 2روز کمتره

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
سلام دوستان خدارو شکر من رفتم سونو قلب و تشکیل شده بود.من با تاریخ پریود 7هفته و 7روز هستم اما سونو ...

به سلامتی عزیزم ان شاا... دوران بارداری خوبی رو بگذرونی دو روز طبیعیه نگران نباش

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
واقعا اوضاع اقتصادی خرابه حقوقها پایین دیگه نمیتونیم شعار هم بدیم که روزی رسان خداست درسته روزی دست ...

وای دقیقا نمیدونم چرا به فکر نمیفتن مردم واقعا تحت فشارن اون روز توی داروخونه مسئول داروخونه میگفت امسال فقط سال افزایش قیمت دارو همه چی چندبرابر شده ولی دارو نه و بی وجدان ها به جون مردم هم رحم نمیکنن

عزيزززززززز دلمممممممممممم نگاه تيكرشووووووو😍😍 ايشالله تا اخرش تيكرت همينجور ابي بمونه و به سلامت ...

قربووونت برم الهی😀بهترین تصمیم رو گرفتی.من الان پشیمونم که چرا زودتر اقدام نکردم😕دیروز که بی بیش منفی بود ان شاااله امروز مثبت بشه

هیچ دلیلی نداره انشالله ۱۲۰ سال واست بتپه قلب کوچولوی مهربونش

یعنی مال شما هم همین طور بود

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
سلام دوستان خدارو شکر من رفتم سونو قلب و تشکیل شده بود.من با تاریخ پریود 7هفته و 7روز هستم اما سونو ...

اي جاااانم😍😍 خداروشكر آيسا جان

انشالله صد و بيست سال بتپه

اونم طبيعيه مخصوصا تو سونو قلب كمتره تاريخ

منم رفتم به حساب خودم 6 هفته بودم

سونو گفت نزديك 6 هفته هنوز نشده

خداروشكر ❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
به سلامتی عزیزم ان شاا... دوران بارداری خوبی رو بگذرونی دو روز طبیعیه نگران نباش

مال شما چند روز بود آخه دوستم میگه مال اون بیشتر بود تو سونو

2706