2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013245 بازدید | 355184 پست
اخه یه اصطلاحی گفت یادم نیست که اونم تراشیدیم برات و‌زخمه رحمت من نادون اصلا یادم نبود که بای ...

پس یکم عملت فرق داره بامن ...ان شاالله که خیره و زود میگذرن این 3ماه.  اشکال نداره الان میتونی بخوری . هنوز یه روز هم نگذشته خودتو ناراحت نکن . منم اصلا حواسم به این چیزا نبود چقدرم سردی خوردم 😀  .. 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
اینجوری که خیلی بده پاهات درد نمیگیره ؟منم رو پا میخوابونم  ولی وقتی خوابش می‌بره میزارمش  ...

چرا پاهام دیگه فلجن ولی بهتر از اینه بیدار باشه گریه کنه

رهام منم اینجوریه شیرم نخوره کل تایمی ک خوابه نق میزنه هی باید دستاشو بگیرم تکونش بدن تا بخوابه منم دلم لک زده واسه ۲ ساعت خواب عمیق

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان ستایش نازنین.امیدوارم حال مادر شوهرت روز به روز عاالی تر بشه و خدا بهشون سلامتی ببخشه😍😍 ...

سلام عزیزم ،تبریک صمیمانه ی منو پذیرا باش انشاالله که یه بارداری راحت پیش رو داشته باشی و نینیت  و صحیح و سالم بغل بگیری🌺🏵🌸🌹🌸🏵🌺🌺🌸🌹🌸🌺🏵🌹👦👦👦👦👦👦👦ممنونم بابت دعای قشنگت امیدوارم همیشه همه ی پدرومادرها سالم و سلامت در کنار فرزندانشان باشن و هرگز به بیماری دچار نشن الهی امین

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
اها دیشب از درد دو سه باری بیدار شدم ولی باز اروم میشد و خابیدم  دیگ اصن نمیتونم دراز بکشم با ...

عزیزم خیلی مراقب خودت و نینی باش امیدوارم براحتی وضع حمل کنی و دخملی و درآغوش بگیری🤲😘

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
هدی جووون نی نی داارم😀😀پریروز بی بیم مثبت شد😍😍

واااای حنانه جووونمم‌‌ قربووون‌ اون نی نیت برم من عززیزززمممم، دیدی زیاد منتظر نموندی، ازمایش هم دادی؟؟❤️❤️❤️❤️

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
بچه ها کسی از محیا خبر داره??

نه منم خیلی فکرش میوفتم!! خیلی‌محتاط بود شماره نمیداد ب همین راحتی.. همینه ک ازش بی‌خبرم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

بیاکلی استرس داشتی تاچشم بهم زدیم عکستودادی رفت 😉😉انشالله که زودی مامان بشی ویه گل پسرسالم خدابهت بده😊😊😊

انشالله که خبرای خوبی در پیش

آخه آروین جان من دیروزپاک شدم ،پریودیام بیشتر7روزست ولی اینبار 3روز بودوالبته بعد سه روزتاخیرپریودشدم، اول نوک سینه هام دردگرفته ،الان بازوهامم بهش اضافه شده برا اون میگم 

2706