2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
سلااام به رووی ماهت عزیییزم😍😍خدااارو شکر که خوب و سلامتی عزیزم😍😍ان شااله این درد کوچولویی هم که ...

سلام نرگس جونم خوبی عشقم

پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش

ممنونم عشقم با دعای شما دوستان

دو تا سه ماه دیگع اگر جواب پاتولوژی خوب باشه

خودت چطوری ویار نداری هنوز😍😍😍😍

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین دریا جونم  خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت ...

راست میگی عزیزم....من خودم با بند بند وجودم معتقدم به اینکه اولو آخر خواست خدا در اولویته ولی خب چه میدونم بچه میشم یهویی....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام نرگس جونم خوبی عشقم پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش ممنونم عشقم با دعای شما د ...

قربونت برم

وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین اقدام گل پسرت مهمون دلت شه😍😍نه عزیرم ویار که ندارم .تازه سینه هام داره دردش محسوس تر میشه.

من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

ماهور جونم شکر خدا ....الهی تا آخرش هیچ مشکلی نداشته باشیو دلت شاد بشه به زودی عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلام عزیزم. خداروشکر که حالت خوبه .تا میتونی استراحت کن زود خوب میشی. ان شاالله  ب برکت این ماه عزیز حاجت روا بشی ❤❤ . 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
قربونت برم وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین ...

خدانکنه زنده باشی عزیزدلم 

ای جون دلم انشالله که تا اخر بارداری حالت خوب باشه 😘😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706