2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بله عزیزم بودن بچه ها که بازوهاشون مخصوصا اون قسمت که واکسن زدن درد میکرد ولی نمیدونم کی بود

واقعا؟؟ آخه من دوروز میشه دست چپم دردمیکنه همون جای واکسن ،امروزم دست راستم دردگرفته ، نوکای سینمم خیلی بد دردمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم واسه پنجشنبه ظهر ساعت ۲ وقت گرفتم  خیلی دعام کن که صحیح و سالم باشه

نگران نباش عزیزم انشالله همه چی خوبه و نی نی گلت حسابی بزرگ شده.منم فردا میخوام برم سونو قلب انشالله بتونم صدای قلبش رو بشنوم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2456

ماهور جان همه چی خوبه شکر خدا عشقم

حالا فردا میری دکتر خیالتم راحت میشه

الکی میگفتی ذخیره ندارم

اندازه پنج تا پسر تپل شما ذخیره داری ماشالله 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نگران نباش عزیزم انشالله همه چی خوبه و نی نی گلت حسابی بزرگ شده.منم فردا میخوام برم سونو قلب انشالله ...

انشالله به سلامتی صدای قلب کوچولوتو میشنوی ❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ببین دریا جونم  خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت ...

برای پسر؟

توت فرنگی قبل اقدام‌. تخمگذاری فقط  اقدام باشه.

از دوماه قبل چای زنجبیل خوردن فلفل سیاه ناشتا.

خرما‌ گردو. موز.مویز. بخوریم کافیه و گاهی سیاهدونه عسل

شیر و ماست ولبنیات کلا حذف باشه.

یا  بازم   هست؟؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

خداروشکر که عملت خوب بوده فاطمه جان ،انشالله زودخوب میشی وبعدش بااولین اقدام صاحب یه نی نیه خوشگل وسالم میشی😍😍😍الهییی آمیییننن

2714
ماهور جان همه چی خوبه شکر خدا عشقم حالا فردا میری دکتر خیالتم راحت میشه الکی میگفتی ذخیره ندارم ا ...

ان شالله فاطمه جان .از جواب ازمایشم شما متوجه شدین ؟؟؟اخه خودم خیلی سر در نمیارم 

فدات فاطمه ی مهربونم،ولی بعید میدونم چون لکه بینی و کمردرد شدید دارم،هر لحظه دارم پری میشم. ولی اصل ...

نه عشقم تلقین نکن

درپری رو همه دارن چون رحم میخواد طبق معمول پری بشه ولی هورمونهای بارداری نمیزارع

واسه همین اکثر باردار ها ماهی یبار درد پری رو تجربه میکنن

عشقم داره بارون میاد درهای رحمت بازه

مولودی داره میخونه مسجد روبرو

و‌فضا فضای معنوی شده

از عمق وجودم برات دعا میکنم باردار باشی عشقم

ان شالله فاطمه جان .از جواب ازمایشم شما متوجه شدین ؟؟؟اخه خودم خیلی سر در نمیارم 

اره با واسه دوستم مقایسه کردم چون عکسش داشتم

از طرفی با رنج ازمایشکاه خودت باید مقایسه بشه که بازم نسبت به رنج ازمایشگاهت خوب بود

از اونمهمتر جواب عکس رنگی بود که میگی خوب بوده

نود درصد من دیدم بعد عکس رنگی با اولین اقدام باردار شدن چون رحم حسابی تمیزه و‌باز

ماه بعد تیکر ابی شما رو میبینیم انشالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻

خداروشکر که عملت خوب بوده فاطمه جان ،انشالله زودخوب میشی وبعدش بااولین اقدام صاحب یه نی نیه خوشگل وس ...

سلام عزززززیزدلم کوچولوی من❤️❤️❤️❤️❤️

ممنونم

انشالله که به زودی خدا یه پسر خوردنی شبیه پروفایلت بهت بده 

به زودی زود🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

عزیزم من دو روز بعد اقدام ماکارونی خوردم.اما بگم دکترم قرص فلوکونازول گفت بخورم.یعنی با وجود مصرف فل ...

نه بعد اقدام خوب کردی خوردی عشقم چون نشاسته داره و برای لانه گرینی خوبه

نه عشقم تلقین نکن درپری رو همه دارن چون رحم میخواد طبق معمول پری بشه ولی هورمونهای بارداری نمیزارع ...

ممنونم عزیزدلم 

ارام بخش گروه ❤️❤️❤️❤️بهترینها برای تو فاطمه ی عزیز و مهربون 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706