2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
وای😖😖😖😖😖😖 انشالله که بهتر بشید اصلا سردی نخور جای سرد هم نشین شکمت هم خیس نشه الان رطوبت خیلی ...

چقدرم رعایت کردم😂😂

مرسی عشقم اصلا یادم نبود راست میگی 

ممنونم ازت🤗🤗😘😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم میگیره ولی تا اون جا که میتونی نخور  رژیم زیاد تاثیر نداره یعنی اصلا تاثیر نداره فقط ...

یک دوماه دیگه فدات شم....باشه بهش میدم....مثلا چیا بدم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
قربونت برم چه چیزای خوبی کشف کردی😆😆😆😆 فاطمه جون   نباتو زعفرونو  خرما یعنی باید بعده ا ...

نه گفت گرمی رو بعد خوردن توت فرنگی بخورید همون لحظات اقدام بعد لقاح تا یه روز گرمی و دوباره توت فرنگی کمی بخورید  تا محیط همچنان قلیایی باشه بعد یه روز اصلا قلیایی نخورید و برگردید سر غذاهای معمولی خودتون

منتها سعی کنید حتما پروژسترون مصرف کنید

2728
نه عشقم ماکارانی واسه سرد بودنش نمیگن به شدت اسیدی میکنه

واقعا من فکر میکرد م سردیه....خاک بر سرم من چند بار تا خالا خوردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فاطمه جون چرا عمل شدين عزيزم؟😢

عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها

فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای بدنش رو حس کردی اشک شوق بریزی همین

هیچی دوتا پولیپ داشتم که پدرصلواتی ها ممکن بود اگر بارداربشم بچه رو بندازن

البته گفتن دوباره درمیاد پس بهتره سه ماه بعد سریع اقدام کنی

واقعا من فکر میکرد م سردیه....خاک بر سرم من چند بار تا خالا خوردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دوراز جونت  عزیزم این چه حرفیه دیگه نشنوم‌ها

بعدشم مگه شما الان اقدام داری گلی

ماه اقدام نباید ماکارانی و رشته مصرف بشه

چون بدن اسیدی میکنه 

اصلا واسه تغذیه زیاد خودت اذیت نکن

جز ماه اقدام از اول پری تا اقدام

😘😘

عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای ...

فاطمه جون من ماکارونی خوردم چند بار  یعنی همه جیز خراب شد خیر سرم خب من الان بدنم اسیدیه دیگه درسته😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔

کیانا جون  در راس همه ی اینها که فقط به قول خودتون خواست خداست. ولی من برای کنجکاوی ی چ ...

اره عزيزم اولين و دومين اقدامم قبل از آزاد شدن فولي بود

حتي مطمين نيستم اقدام آخرممم فولي آزاد شده بود

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
فاطمه جون من ماکارونی خوردم چند بار  یعنی همه جیز خراب شد خیر سرم خب من الان بدنم اسیدیه دیگه د ...

نه عزیزم

اسیدی و قلیایی شدن بدن نهایت یک ساعت بعد تغذیه هست

مثلا الان چندتا لیمو ترش یا نیم کیلو تمشک یا دولیوان اب هویج بخوری یع ساعت دیگه پ هاش بدنت قلیایی میشه

متوجه شدی عزیزم

سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلام فاطمه جان

عید شما هم مبارک

خداروشکر که خوبی.مراقب خودت باش و خودتو تقویت کن

ان شالله پس از دوره ی نقاهت با اولین اقدام یه گل پسر سالم و صالح میاد تو دلت عزیزم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای ...

ووييييي عزيزممممم ايشالااااا 😍😍😍مهربون خانوممم😘😘😘

جدي؟؟؟خب خداروشكر كه برداشتي 

انشالله حتما حتما با اولين اقدامت گل پسري ميشينه تو دلت گلم 

عملت خوب بود؟؟؟الان خوبي عزيزم؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ممنون همچنین بعد قرص کمر رو از داروخونه بگیرم ؟؟  اسمش همین قرص کمر یا اسمی دیگه داره

نه ازعطاری بگیرخیلی ارزونه فک کنم دونه ای پونصدتومنه.تویه قابلمه داغش کن تاپوستش راحت جداشه بعدداخلشوپودرکن استفاده کن

نه گفت گرمی رو بعد خوردن توت فرنگی بخورید همون لحظات اقدام بعد لقاح تا یه روز گرمی و دوباره توت فرنگ ...

عزیزم من دو روز بعد اقدام ماکارونی خوردم.اما بگم دکترم قرص فلوکونازول گفت بخورم.یعنی با وجود مصرف فلوکونازول بازم اسیدی شده

2706