2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
عزیز دلم خدا رو شکر که خوبی ان شاءالله همه چیز به خوبی پیش میره توکل بر خدا .من مطمنم جواب اینهمه مه ...

قربونت برم نسرین جانم 

خدارو قسم میدم به احترام ایاتی که نشر میدی برای حاجت دوستان

حاجت روا بشی و این پریود اخرین پریود شما باشه تا ده ماه بعد🤲🏻

یه پسر مومن و سالم برات ارزومندم یه داداش خوشگل مثل مامانش واسه هدیه قشنگم❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اروین جون آب هویج مگه خوب نیستش خوردنش چه جوری گفته هویج ممنوعه بعدش بالا گفته گوشت قرمز بخورین پایی ...

والا رژیم از یه دکتر تا دکتر زمین تا اسمون فرق میکنه تو اینترنت هم سرچ کنی یه چی را یه جا گفته بخورید یه جا گفته نخورید 

ولی کلا سدیم و پتاسیم و قلیایی بودن واسه پسرزایی خوبه خب تو کرفس خیار بادمجون خیلی زیاد هستش 

زعفرون گرمی هستش خیلی خوبه 

هویج فوق العاده قلیایی میکنه 

جالب ترین قسمتش واسم این بود که گفته ژله بخورید اخه ژله خیلی کلسیم داره 

بالاخره این رژیم دکتر بوده حتما هم ازش نتیجه دیده که داره تجویز میکنه انشالله که موفق باشید 

فاطمه جونم از صبح جات خیلی خالی بود چه خوب که هستی😍😍😍

دریای مهربونم خوبی عشقم

ممنونم ازت

الان میخواستم بهت پیام بدم ، یه خانم میانسال تو بخش بود ازش سوال کردم درمورد جنسیت و عمل

گفت فقط روز تخمک گذاری رو دربیارید و تا چندساعت بعدش اقدام‌کنید تا میتونید حتی شده دوکیلو توت فرنگی بخورید 

فقط و فقط یادتون باشه توت فرنگی رو حتما دو ساعت توی تشت اب خیس بزارید و بعد بشورید بخورید

پشت بندش حتما خرما یا زعفرون و‌نبات بخورید

اگر خدا بخواد حتما تاثیر داره

2728
فدات شم یه سوال....آدم وقتی چیز سرد بخوره مثلا ماکارونی به نطرت روش نبات و خرماو چای دارچینو زنجبیلو ...

اره عزیزم میگیره ولی تا اون جا که میتونی نخور 

رژیم زیاد تاثیر نداره یعنی اصلا تاثیر نداره فقط تقویت کن همسرت را چیزهای مقوی زیاد بهش بده شما کی میخوای اقدام کنی؟

فاطمه جان خداروشکر ک خوبی خواهر الحمدالله .

ماهورم ممنونم عشقم

برای فردا که با خبرای خوب بیایی واست نذر صلوات کردم عشقم

نگران نباش و‌با دل اروم برو دعای همه دوستان پشت سرته عزیزم

وای خداروشکرفاطمه جون که خوبی وبرگشتی

عززززززیزدلمی مریم جونم ممنونم عشقم

انشالله که به زودی شاهد تیکر ابی رنگت باشم خواهرم❤️❤️❤️

دریای مهربونم خوبی عشقم ممنونم ازت الان میخواستم بهت پیام بدم ، یه خانم میانسال تو بخش بود از ...

قربونت برم چه چیزای خوبی کشف کردی😆😆😆😆 فاطمه جون   نباتو زعفرونو  خرما یعنی باید بعده اقدام بخوریم آره.....دستت درد نکنه که گفتی 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فدات شم یه سوال....آدم وقتی چیز سرد بخوره مثلا ماکارونی به نطرت روش نبات و خرماو چای دارچینو زنجبیلو ...

نه عشقم ماکارانی واسه سرد بودنش نمیگن

به شدت اسیدی میکنه

بیهوشی بود ولی بخیه نه حالت کورتاژ شدم چون یه لایه رحمم رو هم تراشیدن

وای😖😖😖😖😖😖

انشالله که بهتر بشید اصلا سردی نخور جای سرد هم نشین شکمت هم خیس نشه الان رطوبت خیلی تو رحمت ممکنه نفوذ کنه حتی بدون دمپایی روی سرامیک راه نرو 

2706