2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم واسه پنجشنبه ظهر ساعت ۲ وقت گرفتم  خیلی دعام کن که صحیح و سالم باشه

اعظم جون،انشالله با خبرهای خوش میایی و‌دل دخترت شاد میشه

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم یه سری ممنوعیاتت واسم خیلی عجیبه مثل بادمجون خیار پسته فندق هویج حتی کرفس زعفرون 🤔🤔🤔🤔 اتش ...

دقیقا 

مخصوصا خیار و‌هویج ،خیار با نمک فراوون عالیه،اب هویج قلیایی میکنه.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

عزیز دلم مگه عمل چی داشت? 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2731
اونایی که گفته مصرف کن همش درسته.گردوواینچیزارومن فک میکردم خوبه ولی بادام رومیدونستم نبایدمصرف کرد. ...

ممنون همچنین

بعد قرص کمر رو از داروخونه بگیرم ؟؟ 

اسمش همین قرص کمر یا اسمی دیگه داره 

2738
عزیزم یه سری ممنوعیاتت واسم خیلی عجیبه مثل بادمجون خیار پسته فندق هویج حتی کرفس زعفرون 🤔🤔🤔🤔 اتش ...

بعد جالبش اینجاست ک نوشته برای مرد هرروز مغز پسته گردو بخوره عرق کاسنی .. صبح دوتا خرما 

اروین جون آب هویج مگه خوب نیستش خوردنش چه جوری گفته هویج ممنوعه بعدش بالا گفته گوشت قرمز بخورین پایین گفته ممنوع یا زعفرون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فاطمه خانم عزیز خداروشکر که عملت خوب بود ان شاالله با اولین اقدامت گل پسر سالم وصالح وعاقبت بخیر جا ...

فدای تو نازگل عزیزم ممنونم عشقم

از خدا میخوام به حق مولود امروز تا سال بعد ماه رمضان پسرت بغلت باشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خدا را شکر که خوبید انشالله که کلی اتفاق خوب در پیش داشته باشی 

فدای شما عزیزدلم انشالله پسرت رو به سلامتی بغل بگیری و دامادش کنی ❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دقیقا  مخصوصا خیار و‌هویج ،خیار با نمک فراوون عالیه،اب هویج قلیایی میکنه.

فدات شم یه سوال....آدم وقتی چیز سرد بخوره مثلا ماکارونی به نطرت روش نبات و خرماو چای دارچینو زنجبیلو این چیزا بخوره سردیشو میگیره به نظرت

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فدای تو نازگل عزیزم ممنونم عشقم از خدا میخوام به حق مولود امروز تا سال بعد ماه رمضان پسرت بغلت باشه ...

فاطمه جونم از صبح جات خیلی خالی بود چه خوب که هستی😍😍😍

2706