2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013571 بازدید | 355184 پست
اره احتمالا  من این سوال رو از اون دوست عزیز پرسیدم  از شما هم میپرسم اگه گرمی زیاد بخور ...

ببین گرمی بخورتاروزاقدامت ولی ازبعداقدامت دیگه نخور.اون مدتم که گرمی میخوری زیاده روی نکن بنظرمن همون سردی نخوردنوگاهی دمنوش اویشن یازنجبیل دارچینوایناکافیه یاروزی یه قاشق حلوای گرم که توش سیاهدونه وبابونه وزنجبیلوچهل یاه هست بخوری کافیه.همسرتم عرق کاسنی بخوره هرشب وهرصب هم بهش دم کرده خرنوب بده چیزایی مثل جینسینگ وقرص کمروگرده نخل هم باعسل میتونی قاطی کنی بدی همسرت.یه دستورعسلم هست میپرسم برات میگم

سلام ،دوستان من تنبلی خفیف دارم (اینم بعد سقط فهمیدم ،همین کم بود ،تا حالا انقدر سونو رفتم چیزی نگفت ...

عزیزم منظورت از متفورمین همون گلای وانس هست؟

من تنبلی خفیف داشتم ولی پریودی هام منظم بود بعد دکتر بهم گلای وانس 750 داده بود گفت همش بخور ولی من بطور منظم نمیخوردم، دو ماه خیلی استرس داشتمونگران بارداریم بودم خودم متوجه شدم اصلا تخمک گذاری نداشتم اون دوماه ولی ماه های دیگه تقریبا سعی کنم عادی باشم که متوجه شدم تخمک گذاری دارم ولی در کل یه هفت هشت ماهی طول کشید تا باردار شم

نگران تنبلی نباش زیاد جدی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره احتمالا  من این سوال رو از اون دوست عزیز پرسیدم  از شما هم میپرسم اگه گرمی زیاد بخور ...

همیشه حدتعادل خوبه گرمی زیادرحموخراب میکنه دورازجون بنظرمن سه ماهم لازم نیس رژیم رعایت بشه بعدرفت اقدام بیست روزم کفایت میکنه البته این نظرمنه.دکترچه رژیمی داده؟

چهارقاشق مغزگردو.چهارقاشق مغزبادوم.چهارقاشق مغزپسته.ده تادونه هل. دهتامیخک.یه قاشق چایخوری جوزهندی.گل سرخ دوبوته.دارچین یه قاشق غذاخوری.فلفل سیاه نصف قاشق غذاخوری.زنجبیل یه قاشق غذاخوری.همه پودرباشه بریزتویه کیلوعسل طبیعی بزاریکماه بمونه بعدازیک ماه هرروزصب دوقاشق مرباخوری همسرتون یکقاشق مرباخوری خودتون بخورین

این موادوکه قاطی کردین گفته یه ماه بایدبمونه تابه خوردهم بره ولی بنظرمن ده روزم کافیه

2731
چهارقاشق مغزگردو.چهارقاشق مغزبادوم.چهارقاشق مغزپسته.ده تادونه هل. دهتامیخک.یه قاشق چایخوری جوزهندی.گ ...

مصرف خرنوب برای همسرتون: پودربشه یه قاشق مرباخوری روباسه لیوان اب دم کن تابشه دولیوان. یه لیوانشوصب بخوره یه لیوان شب.هرروز

مصرف قرص کمر:آسیاب کن بانیم کیلوخرماقاطی کن هرروزاندازه یه گردوبده همسرت بخوره

مصرف جین سین:آسیاب کن باربع کیلوعسل قاطی کن همسرت بخوره

صمغ عربی:آسیاب بشه بانیم کیلوخرماقاطی بشه هرروزاندازه یه گردوگردکن بهش بده

گرده نخل هم خوبه براتقویت میتونین توحلوابریزین خودتونوهمسرتون بخورین

اها مرسی  بعد ی سوال اگه گرمی زیاد بخورم ک واقعا واسه رژیمی ک نوشته برام گرمی زیاد میخورم امکا ...

گرمی بیش از حد خوب نیست نطفه رو میسوزونه , ولی خب متعادل باشه که خوبه و رحم رو آماده میکنه برا بارداری و پسر شدن . البته صد درصد نیست که حتما برا پسر باشه , چون خیلی ها با رعایت کردن رژیم هم دختر اوردن , انشاا... که شما موفق بشین . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
چهارقاشق مغزگردو.چهارقاشق مغزبادوم.چهارقاشق مغزپسته.ده تادونه هل. دهتامیخک.یه قاشق چایخوری جوزهندی.گ ...

وقت پریودسه شب اول اویشن دم کن بخور.سه روزاولم روزی سه بارحلوابخور.توحلوات چهل گیاهوسیاهدونه ودارچینوزنجبیلویه مقدارخیلی کمم میخک بریز.بابونه هم میتونی بریزی.خرماوارده زیادبخورین هم خودت هم شوهرت

توحلواهم گفتم دیگه دارچینوزنجبیلومقدارخیلی کم میخک درحدیکی دوتاپودرکن بریز.چهل گیاه بریز.بابونه وسیاهدونه همون لحظه پودرکن بریز.حلواروتوسه روزاول پریودحتماحتمابخوربعدشم تااقدام بخور.هرروزتومحلول اب جوشیده ای که ولرم شده جوش شیرین بریزوبیست تاسی دقیقه توش بشین.حالایه ساعت قبل اقدامم میتونی تزریقم داشته باشی البته فقط قبل ازاقدام اول اون ماه چون اسپرم کشه.یه قرصی هم هست میخورن قبل اقدام اسمشومن نمیدونم توتاپیک گفتن ولی خوندم درموردش بی ضرره وبرای درمان عفونته.هویج خیلی بخورموزوآب پرتقالم خوبه .قرصای ویتامینه مثل ویتامین سی وآ وای وآهن حتماحتماهمسرت بخوره.بعدغذاهم که ۵ دونه فلفل سیاه میخوری سردی غذاهایی مثل برنج رومیگیره سیب زمینی وماکارونی ومیگوبعضی ماهیا خوبه گوشت گوساله نخور.گوشت گوسفندی مصرف کنین

2738
نرگس جون،شما این ماه شست و شوی واژینال داشتی با جوش شیرین،؟؟لتروزول خورده بودی؟؟؟

نه عشقم نداشتم.ولی لترو خوردم .شب اول فراموش کردم  از شب دوم خوردم شبی یکی تا شب ششم

رز جون در چه حالی عزیزم

منتظرم سه ماهم تموم بشه بخورم  سر دخترم اصلا رعایت نمیکردم هر روز که یه سهم پفک داشتم جیگر چقد ...

سلام عزیزم خوبی رفتی سونو ان تی؟؟؟

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
رز جون من الانم درد پریودی دارم عزیزم.همش میگم الانه پریود شم😓

واااای تیکرت چه بهت میاد دوستم😍😍😍😍😍

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
دوستان میگم کسی بوده که باردارشده باشه ودوتادستاش قسمت بازوهاش دردگرفته باشه

بله عزیزم بودن بچه ها که بازوهاشون مخصوصا اون قسمت که واکسن زدن درد میکرد ولی نمیدونم کی بود

2706