2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
یه ذره عیب نداره همه چی مقدار کم خوبهفمنم انقد دلم جیگر میخاد ک نگو ولی سعی کن زیاد نخوری

نه دیگه نمیخورم 

لامصب همش چیزای ضرر دار دلم میخواد

چیپس و پفک با ماست موسیر میخوام شدیدا 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها قرص لتروزول رومیگن از3پری تا7پری بایدخورد،ولی ایندفعه پری من چهارروز شده ،بازم بخورمش؟

آره بخور  از 3 تا 7 پری بخور 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2731
سلام من این سری پنج روز زودتر پریود شدم بعد خیلی خونریزی دارم هیچوقت اینجوری نبودم چندوقت پیش هم سون ...

شایدچون گرمی زیادمیخوری ازاونه.یه دلیلشم میتونه ازاسترس باشه من دفعه قبل که اقدامم بودبدنم واکنش نشون دادوچندروززودترپریودشدم.پیش میاداین مسایل

دوستان میگم کسی بوده که باردارشده باشه ودوتادستاش قسمت بازوهاش دردگرفته باشه

بدن هرکسی با بقیه فرق میکنه , خیلی ها بدون هیچ علایمی باردار شدن , من که اینجور نبودم

سلام من این سری پنج روز زودتر پریود شدم بعد خیلی خونریزی دارم هیچوقت اینجوری نبودم چندوقت پیش هم سون ...

ممکنه از گرمی خوردن باشه ,

گرمی که میخوری باعث میشه تو پریودی خونریزی کمی شدید بشه 

2738
بهارجان کجایی هستی؟البته خداروبابت همه چیزشکرولی الان وقت بارون نیس اینجوری تموم محصولات کشاورزی خرا ...

خوزستانیم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نگوووو دلم کبابههههه خخخخخ

منتظرم سه ماهم تموم بشه بخورم 

سر دخترم اصلا رعایت نمیکردم هر روز که یه سهم پفک داشتم جیگر چقدر خوردم و چیزای دیگه هم ..

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اسمش رهامه😍 روزا اگه رو پام باشه خوب میخوابه ولی شبا ۷ـ۸ ساعتی میخوابه البته یکی دوبار مابینش بلند ...

ای جان یادم اومد خوشنام باشه 😍😍😍

آخ که نگو شبها اگه بخوادخیلی منو شرمنده ی خودش کنه دو ساعت می‌خوابه که کم پیش میاد وگرنه بیشتر وقتا هر یکساعت🥺 روزها هم خیلی بخوابه یکربع تا نیم ساعت 

امروز بردمش حمام دو ساعت بعد حمام برا اولین بار خوابید همیشه یکربعه بیدار بود من هی به ساعت نگاه میکردم هی نگران میشدم چکش میکردم ببینم نفس می‌کشه از بس کم خوابه این جوجو

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
ممکنه از گرمی خوردن باشه , گرمی که میخوری باعث میشه تو پریودی خونریزی کمی شدید بشه 

اها مرسی 

بعد ی سوال اگه گرمی زیاد بخورم ک واقعا واسه رژیمی ک نوشته برام گرمی زیاد میخورم امکانش هست ک باردار شم یا نه ؟؟ 

شایدچون گرمی زیادمیخوری ازاونه.یه دلیلشم میتونه ازاسترس باشه من دفعه قبل که اقدامم بودبدنم واکنش نشو ...

اره احتمالا 

من این سوال رو از اون دوست عزیز پرسیدم 

از شما هم میپرسم اگه گرمی زیاد بخوری امکان بارداری هست یا نه ؟؟ 

ما واسه اینکه بچه اولمون ب لطف خدا اول پسر بشه 

اجیم رفته بود دکتر براش  رژیم نوشت بعد همونو رعایت میکنم

2706