2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013582 بازدید | 355184 پست
باشه عزیزم

بچه ها کسی میدونه این قرصا چی هستن 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نه محلی بدتره یه باکتری مشترک بین انسان وحیوان توش هست که اصلا خوب نیست حتی تخممرغ محلی هم نخو ...

من فقط تخم مرغ محلي ميخورم😭😭😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
چی بگم‌عزیزم  منم همین حس رو دارم 😢

عزيزم علايم پري شبيه بارداريه من بعد آزمايشمم منتظر پري بودم 

چون خيلي خيلي درد پري داشتم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
مهسا جون پسر منم نه اذر بدنیا اومده. هنوزم بعضی وقتا دل درد داره میپیچه به خودش. سینمو فقط تو خواب م ...

پسر منم هنوز گاهی دلدرد داره 

از تمام داروهایی ک میدادم کولیک اید رو پسر من خیلی جواب میده

رهام من گاهی سینمو میگرفت دو سه روزه هر کار میکنم نمیگیره 

شیر که من نداشتم همونم ک بود دیگه خشک شده

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2738
الهی آمین عزیزم انشالله خدا لتو شاد کنه و از ته دل خوشحال شی با گل پسرت

ان شاءالله با دعای شما

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم اگه تجربه دوسال من آ تو این تاپیک داشتی میدیدی اونم مهم نیست  فقط خدا

ای جااان افرین....

من اعتراف میکنم که اشتباه کردم....اولو آخر خدا....فقط خدا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706