2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
ممکنه درد زایمان باشه؟ اخه فک نکنم انقباض باشه بچه طوری تکون میخوره ک پوستم داشت پاره میشد  ...

ملکه جان پاشو برو بیمارستان

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملکه جان پاشو برو بیمارستان

اخه درد میکنه ولی اونقدری شدید نیس ک نتونم تحمل کنم

نمیدونم انقباضه یا ن 

ولی بیشتر نینی داره فشاره میاره خیلی تکون میخوره

احساس میکنم اروم بشه منم دردم اروم میشه نمیدونم 

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
ممکنه درد زایمان باشه؟ اخه فک نکنم انقباض باشه بچه طوری تکون میخوره ک پوستم داشت پاره میشد  ...

سلام عزیزم ،احتمالا بچه داره سر خودشو به سمت  پایین میچرخونه تا برای تولد اماده بشه .حتما با دکترت صحبت کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728

دوستاي قشنگم ما امشب مراسم تولد امام حسن داشتيم 

دعاگوي همتون بودم، همه ي مامانا همه ي اقدامي هاا

انشالله كه تا سال ديگه اين موقع همه ني ني ها با جنسيت دلخواه بغل ماماناشونن❤️❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
سلام عزیزانم ،به لطف خدا و دعاهای شما عمل مادر شوهرم بخوبی انجام شد و حالا منتظر واکنش بدنش هستیم ،ب ...

الهی شکر 

انشالله همه چیز خوب پیش میره عزیزم

انشالله به زودی جشن بارداری شما رو میگیریم (آمین❤️)

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوستاي قشنگم ما امشب مراسم تولد امام حسن داشتيم  دعاگوي همتون بودم، همه ي مامانا همه ي اقدامي ...

قبول باشه عزیزم 

التماس دعا ❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوستاي قشنگم ما امشب مراسم تولد امام حسن داشتيم  دعاگوي همتون بودم، همه ي مامانا همه ي اقدامي ...

قبول باشه گلم‌.حاجت روا باشید ان شاءالله 

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
سلام عزیزانم ،به لطف خدا و دعاهای شما عمل مادر شوهرم بخوبی انجام شد و حالا منتظر واکنش بدنش هستیم ،ب ...

ان شالله هر چه زودتر با صحت و سلامت به خونه برمی گردند عزیزم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
خوبيم عزيز دلم خواهش ميكنم هميشه به يادتونم خدا رو هزار مرتبه شكر اميدوارم بارداري سالم و موفق و ش ...

سلام کیانا مهربون دخملی ها خوب هستن 

یادش بخیر اون روزا که هر لحظه اینجا بودیم من هر چند روز یکبار اینجا سر می زنم به امید بچه های قدیم 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 

سلام مامان ستایش نازنین.امیدوارم حال مادر شوهرت روز به روز عاالی تر بشه و خدا بهشون سلامتی ببخشه😍😍خییلی جاتون خااالیه تو تاپیک عزیزم😍😍ان شاااله که به زودی خدا جواب مهربونیهات رو بده 🙏🙏

قبول باشه گلم.ممنون از اینکه به یادمون بودی و دعامون کردی.ان شااله به ارزوهات برسی 🙏🙏

2706