2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
@مامان_ستایش1     عزیزم هرجا هستی خوب و خوش باشی و امیدوارم عمل مادرشوهرت به خپبی انجام ...

سلام عزیزانم ،به لطف خدا و دعاهای شما عمل مادر شوهرم بخوبی انجام شد و حالا منتظر واکنش بدنش هستیم ،بازم التماس دعا دارم از همتون 🌹🌹🌸🌺🌺

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزيزم من نرسيدم به خواسته ام اقدامم رو اشتباه رفتم ولي خدا رو هزار مرتبه شكر صاحب يه دختر صحيح ...

انشا... به سلامتی زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ شه. کجای اقدامت اشتباه بود یعنی خودت متوجه شدی؟ یه پرنسس ناز دارم دوست دارم دخترم یه داداش هم داشته باشه و میخوام از تجربه شما استفاده کنم ممنون

عزیزدلم اینچه حرفیه خداآرامش قلب همه اس خاهرمنم دوتادختردنیاآوردخانواده شوهرشم خیلی حساس بودن شوهرشم ...

اره دختر خیلی بهتر از پسر و دلسوز تر هست ،حرفت و قبول دارم  

ولی من حس میکنم دختر خیلی بیشتر از پسر اذیت میشه و کلا شرایطش سخت از پسر،مسئولیت زن بودن بیشتر  

ولی پسرا کلا بیخیالن احساساتشون صفر خیلی کم ناراحت میشن 

بعدم من یکی نمیدونم چرا تو این ماه پسر داشتن انقدر رفته تو مخم 

تا ماه قبل اینجوری نبودم

سلام مهسا جون چطوری خانوم  گل پسرت چطوره فکر کنم با پسر من دو هفته فاصله داشت  اصلا نارا ...

سلام الی جان 

پسر من ۷ اذره

والا پسر من ۲ـ۳ هفته ایی میشه هر کار میکنم دیگه سینمو نمیگیره

شیرم کم بود بهم ایراد میگرفتن ک بچه گشنس بش شیر خشک بده 

دسگه خورد به اسباب کشی و فوت مامان بزرگم بیشتر شیر خشک خورد الان چند روزیه که کلا سینمو نمیگیره خیلیم ناراحتم خیلی همش خودمو مقصر میدونم 

منم از شکمم متنفرم بعید میدونم مثل قبل شه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

سلام مامانا

کسی هست؟؟؟

بالای شکمم خیلی درد میکنه

البته از تکونای نینی

خیلی سفت میشه بچه خیلی فشار میاره

زیر دلمم فشار میاد هم ب مثانم

ترسیدم ینی چیشده

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉

ممکنه درد زایمان باشه؟

اخه فک نکنم انقباض باشه

بچه طوری تکون میخوره ک پوستم داشت پاره میشد 

زیر دستم لمسش میکردم

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
یعنی خدا روول کردی تابع جدول شدی  تا اخر سال رو از دست بدی اصلا اینطوری فکر نکن همین تاپیک یک ...

راستم میگی فقط باید ازش خودش بخوام ،خدارو میگم 

شوهرمم میگه این و دیگه از کجا درآوردی 

همه چی دست خداست

ب

شهدا كه عالی هستن وااای سریع میدن حاجتت رو من خیلی صلوات واسه شهید هادی نذر میکنم همیشه حاجتمو داده ...

عزیزم خواهش میکنم اگه بازم رفتی برای منم دعا کن نی نیمو ب سلامت بغل بگیرم . همیشه استرس اتفاقای قبلی باهامه😳😖 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706