2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013546 بازدید | 355184 پست
شما به خواستتون رسیدید با رژیم و تخمک گذاری .... نی نی تون پسر شد؟ انشا..‌. هرچی که باشه به ناز پدر ...

نه عزيزم من نرسيدم به خواسته ام

اقدامم رو اشتباه رفتم

ولي خدا رو هزار مرتبه شكر صاحب يه دختر صحيح ووسالم و ناز شدم🙏🏻♥️

اميدوارم شما با مصلحت خدا به خواسته تون برسين

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
درسته خانومی ولی من چند ساله آرزوی پسر داشتم چهار تا عروس هستیم من سومی ام دو تا بزرگتر هر کدوم دوت ...

عزیزدلم میفهممت ان شاءالله که آرزوت به چشم بهم زدنی براورده بشه وخداعظمتش رواینطورنشونت بده وبه خاسته دلت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عاطفه جون خوبی؟دخترای نازت خوبن؟ممنون که گاهی بهمون سر میرنی و فراموشمون نکردی❤.اره خدا روشکر.پ ...

خوبيم عزيز دلم

خواهش ميكنم هميشه به يادتونم

خدا رو هزار مرتبه شكر اميدوارم بارداري سالم و موفق و شادي داشته باشي دوست مهربونم♥️♥️

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2731
عزیزدلم میفهممت ان شاءالله که آرزوت به چشم بهم زدنی براورده بشه وخداعظمتش رواینطورنشونت بده وبه خاست ...

خدا بخشنده س

یادم نمیاد تا حالا دلی رو شکونده باشم یا شماتت کسی رو کرده باشم

اگه به صلاحم باشه قطعا کائنات دست به دست هم میدن آرزوی منو برآورده کنن نشد هم قسمت نبود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
آخه شک کردم ،همیشه پریودیم 6.7روز میشه ،الان ازدیروز که سوم پری بودم خونریزیم قطع شده

عزیزم ببخش من متوجه نشدم چندسیکلت اقدام کردی؟چندروزبعدازپاکی یعنی؟شایدپری نبوده که قطع شده.البته بخاطرتِییرشرایط وهورموناواستریوهیجانواینچیزاامکان قطع شدن پریودهست

خدا بخشنده س  یادم نمیاد تا حالا دلی رو شکونده باشم یا شماتت کسی رو کرده باشم اگه به صلاحم با ...

عزیزم شمادلت خیلی پاکه واینروزامیتونم حالتوقشنگ احساس کنم.دعات میکنم به حق صاحب این شبهاخداخوشحالی بهت بده که تمومی نداشته باشه ازهمون چیزی که خودت میخای

عزیزم شمادلت خیلی پاکه واینروزامیتونم حالتوقشنگ احساس کنم.دعات میکنم به حق صاحب این شبهاخداخوشحالی ب ...

ممنون از دعای دلنشینت که در حقم کردی ان شاا... خودتم حاجت روا بشی

2738
عزیزم ببخش من متوجه نشدم چندسیکلت اقدام کردی؟چندروزبعدازپاکی یعنی؟شایدپری نبوده که قطع شده.البته بخا ...

یادم نیست چندم سیکلم اقدام کردم آخه درگیریه مهمونی بودم فقط وقتی نزدیک تخمکگذاریم میشه طرف راست پهلوم دردمیگیره همون موقع اقدام کردم بعدش سه روزازموعدم گذشت پریودشدم ولی به جای 6.7روز ، 3روز شد،دو روزی میشه نوک سینه م دردمیکنه ،برااون میگم ،امروز چهارم پری ام

نه عزيزم من نرسيدم به خواسته ام اقدامم رو اشتباه رفتم ولي خدا رو هزار مرتبه شكر صاحب يه دختر صحيح ...

کیانای عزیز چه روزهایی اقدام داشتی که میگی اشتباه رفتی

یادم نیست چندم سیکلم اقدام کردم آخه درگیریه مهمونی بودم فقط وقتی نزدیک تخمکگذاریم میشه طرف راست پهلو ...

اقدام اولت بود؟چون اقدام اول خیلی بدن بهم میریزه.ان شاءالله دوستان بتونن کمک کنن من اطلاعی ندارم متاسفانه.ان شاءالله خیره

امیدوارم ک اینجوری باشه من اشتهام زیاد نیست ولی متاسفانه از بارداری و بعد بارداری میل شدیدی به ...

سلام مهسا جون چطوری خانوم 

گل پسرت چطوره فکر کنم با پسر من دو هفته فاصله داشت 

اصلا ناراحت نباش منم مثل توأم روزی هزار بار تو آینه خودمو میبینم و از  شکمم متنفرم و علاقه ی زیادم به شیرینیجات دارم چه بارداری چه الان فکر کنم شاید شیر میدیم اینجوریه قندمون میفته 

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
من با خودم میگفتم اقدامم میگیره روی اینه مثل فیلمها با رژ لب مینویسم بابایی ما رفتیم خونه عزیز😂😂😂 ...

آخي چه با مزه 

من سر بچه اولم پستونك انداختم تو پله ها جلو درمون،كه ديدش آورد خونه گفت همسايه گيج پستونك بچه شو انداخته رفته 

بعد کیک و دید ،بعدم کارت تبریک کنار کیک و 

اصلا باورش نمیشد چون گفته بودم پریودم و نوار بهداشتی بتادینی انداخته بودم تو سطل

بیچاره شوک شده بود یادش بخیر 

2706