2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
ازخدا میخوام همونطور که دل افسانه رو شاد کرد ،شما و فاطمه جون و همه ی بچه ها دلتون شاد بشه،آمین یا ر ...

قربون دل مهربونت همچنین خودت خواهری

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اگه خدا بخواد ولي ٤٠درصد امكان داره  هزينش تو بيمارستان بهمن نزديك ٨تومن ميشه اگه عمل اضا ...

انشالا كه حتما ميگيره 

ولي چقدر زياد هزنيش با احتمال ٤٠درصد زياد 

پس ivf كه تعيين جنسيت ميكنه 

مرسي از توضيحت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جاااان...خدا دختر گلتو خوشبخت کنه الهی... چقدرمنو تو شبیه همیم رز...منم پارسال که باردار بودم سیو ...

اي جان دومي پس هنوز كوچيك 

معلوم دختر خوب و آروميه كه هوس سومي و كردي 

انشالله كه به مراد دلت ميرسي دوست عزيزم

خانومی اقدامات چطوری بود که شد چند بار بود

فکرکنم روز ۱۸_۲۰ سیکلم اقدام داشتم امید نداشتم من پلی کیستیکم هروقت تخمک گذاری دارم ولی یه نشونه دارم به محض ترشح hcg توبدنم سینه هام دردناک میشه تا پریودم که ایندفعه کم نشددردش ولی بازم گفتم نمیشه گذاشتم دومین روزتاخیر ازمایش دادم

2728

بچه ها رفتم كيت مديكور پيدا كردم خريدم 

مكث ديروز گذاشتم خط ننداخت با اينكه ترشحم داشتم 

البته اولين بار كه مكث استفاده كردم قشنگ دو سه روز دوتا خطاش پررنگ ميشد 

نميدونم تو بدنم چه واكنشي اتفاق افتاده 

خدا كنه اين جواب بده

اي جان دومي پس هنوز كوچيك  معلوم دختر خوب و آروميه كه هوس سومي و كردي  انشالله كه به مرا ...

قربونت برم آره هردوتاشون خیلی اروم بودن اصلا اذیتم نکردن خدارو شکر...زنده باشی با شمای دوست عزیزم...الهی همه تواین تاپیک به حاجت دلشون برسن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ان شالله افسانه جان خیلی دعام کن سر نمازت .😢😢 همش میگم خدا کنه ازمایش ذخیره و عکس چیزی نباشه مشکلی ...

ماهور جونم چرا اینقدر بد به دلت راه میدی , تو که سنی نداری . من یه دوستی داشتم که شدید میگفت باید سر بیارم یادمه تا یک سال ماهی فقط یک بار اقدام میکرد , هر چی میگفتم چند بارش کن میگفت نه فقط روز تخمک گذاری و پسر . این قدر کارشو ادامه داد تا سر یک سال باردار شد و پسری اورد , خب یک بار اقدام تو ماه درصد بارداری رو میاره پایین , مطمینم تو هم هیچ مشکلی نداری

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
بچه ها من امروزسوم پری ام ،میخوام ازامشب لتروزول بخورم ، دیگه چیاتوصیه میکنیدکه برافولی خوب باشه ،جن ...

بنیتا جان من اون دمنوشی که بچه هامیگفتن رو هم خوردم .همونکه دارچین و هل میخک و کمی گلاب تو فلاکس میریختیم وروزی دو سه بار میخوردم

فكر ميكردم چهارشنبه بايد اقدام كنم نگو اشتباه حساب كردم ،اقدامم ميفته فردا ميگم از الان توت فرنگي ب ...

آره آره بخور نوش جونت...تا فردا چند بارم با حوش شیرین خودتو بشور دکتری که من رفتم بهم گفته روزی سه بار با حوش شیرین خودمو بشورم...آب هویجم خوبه بخور

مثبتم دومین روز تاخیرم بتام۴۰۰ باید امپول انوکسا بزنم دوتا سقط داشتم کسی اینجا این امپول میزنه

منم تازه دیروز بی بیم مثبت شد.یه سقط داشتم چند ماه پیش.ولی به من روزی دوتا امپول  هپارین تجویز کرده

2706