2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013138 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما منتظر بي بي مثبتت هستيم انشالله گل پسري تو دلته عزيزم

الهی امین بهار جونم 

حالا که انلاینی ی لحظه عکس بذار ی ذره از اون حال و هوا در بیام،اگر منو ندیدی منم ی لحظه تا هستی میذارم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
بهش فکر نکن عشقم هرچه تقدیرت باشه همون پیش میاد دعا میکنیم همه برات که نی نی تو دلت جا کرده باشه ع ...

عزیزمی فاطمه جون

بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه،خدا خودش گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را،ما هم فقط ازش خواهش میکنیم و ارزوهامونو بهش میگیم‌،امیدوارم مصلحتش با خواسته هامون یکی باشه و مخصوصا شما رو بی نوبت اجابت کنه.

سلام بچه ها ظهرتون بخیر

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
الهی به حق علی بی بیت مثبت بشه من هم دورهام ۳۰ روزست و باید ۳۱ پریود بشم ولی دیروز بی بی گژاشتم منفی ...

عزیزدلم زود گذاشتی،انشالله برای شما هم مثبت میشه

اگر مثل دوره های قبل بخوام حساب کنم و ۲۶ روزه باشم،موعدم میشه ۳۱ اردیبهشت

عشقم خدارو قسم میدم به حرمت امام حسن مجتبی

دیگه پریود نشی تا نه ماه بعد

انشالله با بی بی مثبت بیایی و یه شیرینی مخصوص بمن میدی☺️☺️☺️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزمی فاطمه جون بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه، ...

رز جان الهی که خبر بارداریتو بیای بهمون بدی عزیزم....الهی خدا خودش بهت نظر کنه...خانمی بچه اولته؟؟؟

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزمی فاطمه جون بله حرفاتون کاملا درسته،واقعا وقتی ادم میره مطب پزشکان میدونه که نباید ناشکری کنه، ...

قربون دل مهربونت انشالله همگی باهم حاجت روا بشیم به قول ماهور مهربون لذتش بیشتر باشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عشقم خدارو قسم میدم به حرمت امام حسن مجتبی دیگه پریود نشی تا نه ماه بعد انشالله با بی بی مثبت بیای ...

الهی فدات 

اتفاقا من فردا نذر میوه دارم برای امام حسن مجتبی و اگر خدا حاجتمو بده انشالله از سال بعد غذا هم بهش اضافه میکنم.

رز جان الهی که خبر بارداریتو بیای بهمون بدی عزیزم....الهی خدا خودش بهت نظر کنه...خانمی بچه اولته؟؟؟

گلم ی دختر ده ساله دارم و خودم ۳۵ سالمه.نمیدونم را انقدر فاصلهانداختم ،مرسی دعات دوستم

قربون دل مهربونت انشالله همگی باهم حاجت روا بشیم به قول ماهور مهربون لذتش بیشتر باشه

الهی امین 

فاطمه جون،من خیلی دوست دارم که بچه های تاپیک همه به هرچی میخوان برسن،ولی واقعیت افسانه و شما و دریا و کسایی که دوتا گل دختر دارن بیشتر جلوی نظرم هستن،چون خدا روشکر دخترهاشون طعم خواهر دار شدنو چشیدن،ارزو‌میکنم داداش هم براشون به سلامتی بیاد.

حالا ماهاکه یدونه دختر داریم دومی هم دختر بشه ،انقدر دنیای خواهرانه لذت بخشه که به همه چی میارزه.

2706