2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
عزيزم حتما سياه دونه و عسل بخور خيلي روي رشد فولي تاثير داره واسه من اينطوريه و مويز و پياده روي

یه معجون هست که شبا میخورم ازفندوق جون گرفتم ،توش عسل،سیاهدونه ،دارچین وهل ریختم 

عزيزم حتما سياه دونه و عسل بخور خيلي روي رشد فولي تاثير داره واسه من اينطوريه و مويز و پياده روي

اووبوست وفرتیل اید و ژل رویال و کوکیوتن سیاه دانه و عسل ورزش من نتیجه گرفتم پلی کیستیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ،ولی ایندفعه میخوام روزتخمکگذاری برم سونو 

کاش تحت نظر دکتر باشی و دارو استفاده کنی

من اگر تحت نظر یه دکتر ادم و باسواد بودم بهم پروژسترون تجویز میکرد شاید لقاحم میگرفت 

عین جفتشون فقط گفتن اینو بخور اونو نخور 

همین

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
منم همين تصميم و داشتم اعظم 😂 كه محكم بزنمش خالي شم انقد اذيت كرده بعد كه خوب شدم نظرم عوض شد دلم ...

ای جونم عزیزم 

مادر مگه دلش میاد بچش رو بزنه ؟ بچه هر عذابی هم بده باز عزیز دل مادره 

گل پسرمون پس تورو هم اذیت کرده 

خواهر بجای اینکه خوب بشم رفته رفته دارم بدتر میشم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
یه معجون هست که شبا میخورم ازفندوق جون گرفتم ،توش عسل،سیاهدونه ،دارچین وهل ریختم 

اره اينم خيلي خوبه پياده روي هم خيلي تاثير داره 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه ،ولی ایندفعه میخوام روزتخمکگذاری برم سونو 

عزیزم باید روز سوم بری دکتر سونو کنه بر استس شرایطتت دارو بده 

به نظرم سر خود دارو نخور 

بنیتا پیاده روی تند خیلی تاثیر داره روی تحریک فولی

میخکم که عالی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اره اينم خيلي خوبه پياده روي هم خيلي تاثير داره 

عزیزم کی موعدته ان شاءالله؟

خوشحالمون کنی ان شاءالله و دلمون رو با بیبی مثبتت شاد کنی 

آها ،مبارکت باشه 😊من اطلاعاتی ندارم ،بزاربچه هابیان شایداونابدونن

اصلا فکرشو نمیکردم مثبت بشم روز ۱۱ سیکل سونو تخمک۱۴ داشتم و ضخامتمم پایین بود بیخیالش شدم بخاطر اون دیرازمایش دادم گفتم مثبت نمیشم میترسم واسه امپول دیر شدهباشه 

کاش تحت نظر دکتر باشی و دارو استفاده کنی من اگر تحت نظر یه دکتر ادم و باسواد بودم بهم پروژسترون تجو ...

آخه تحت نظریه دکترطب سنتی بودم ،دوره اش سه ماهه بود،چندوقت پیش داروهاش تموم شد ولی باردارنشدم،ازاون موقع هم همینطورداروگیاهی که اینجامیگین دارم استفاده میکنم ببینم چی میشه ،نمیخوام داروی شیمیایی زیادمصرف کنم

سلام خانومای گل 

خیلی استرس دارم،از دلهره نمیدونم چکار کنم،دعا کنید باردار باشم،فقط صحیح و سالم باشه،اصلا جنسیت دیگه واسم مهم نیست.

🤲🤲🤲

وقت اذونه،التماس دعا دوست جونا

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام خانومای گل  خیلی استرس دارم،از دلهره نمیدونم چکار کنم،دعا کنید باردار باشم،فقط صحیح و سال ...

انشاالله رز جان استرس نداشته باش برات آيت اكرسي ميخونم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام خانومای گل  خیلی استرس دارم،از دلهره نمیدونم چکار کنم،دعا کنید باردار باشم،فقط صحیح و سال ...

بنظرم بیخیال باش من هرماه میرفتم سونو فولی و ضخامت خوب سه ماه نشد حتیhcg هم میزدم ولی ماهیی که نه فولی خوب نه ضخامت باردار شدم استرس نداشتم میگفتم نمیشه

عزیزم باید روز سوم بری دکتر سونو کنه بر استس شرایطتت دارو بده  به نظرم سر خود دارو نخور

بخوام برم دکترودارومصرف کنم ،بایدتابعدماه رمضان صبرکنم ،ولی من خیلی امیدوارم همش میگم تااون موقع باردارشدم دیگه

2706