2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
گفتیم انرژی مثبت بفرستیم که انشالله این هفته مثبت بشع چون من اعتقاد دارم به نیروی دعا و انرژی های م ...

تو که عشقی 

خود خود انرژی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عشقم خدا انشالله بهت میده نگران نباش  وقتی یکی داده دومی رو هم میده عزیزدلم❤️❤️❤️

الان یکسال و نیم اینماه که هم دارو خوردم هم امپول زدم دوتا فولی ۱۹ داشتم ولی دیروز بی بی زدم منفی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای فاطمه نمیدونی چه وضعی ام الان 

الهی بگردمت ❤️❤️😔😔😔من حق دارم پسرت به دنیا اومد از خجالتش دربیام بخاطر اذیت هاش روزی میام اردبیل میزنمش و برمیگردم انشالله😂😂😂😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
الان یکسال و نیم اینماه که هم دارو خوردم هم امپول زدم دوتا فولی ۱۹ داشتم ولی دیروز بی بی زدم منفی بو ...

عزیزدلم من الان مطب دکترم

از ساعت ۱۰

دکترم ۲ میاد تازه

وااااااای چقدر خانم مشکل دار هست که بارها ای وی اف هاشونم نگرفته اما با امید کامل میان و باز انجام میدن

چقدر زیباست امید داشتن

اون داستانی که چندروز پیش فرستادم خوندی؟

2728

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

این متن زیبا تقدیم به ادریناتی عزیزم

بچها به سوال دارم پس فردا عصری نوبت عکس رنگی دارم هشتم سیکلم از روز اول پری هم دارم داکسی سایکلین می ...

ببین ماهورجان درد عکس بامسکن واینجورچیزا برطرف نمیشه فقط همون لحظه ست که میخوان عکس بگیرن ، دکترمنکه گفته بودسه روز نزدیکی نداشته باشم وبرم برا عکس ، بعدشم منکه اصلا خونریزی نداشتم حتی لک هم نبود ،بازم شایدفرق داشته باشه دیگه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا ...

مرسی عزیز دلم مرسی انشالله با خبرهای خوب از دکتر بیای برات بهترینها را ارزو می کنم فاطمه جان دعا کن زخم زبان می شنوم برای اینکه باردار نمی شم

منم اوايل باردارى دستام خيلى خشك ميشد طورى كه پوستش بلند ميشد

روى بازو و سينه و كتفم هم جوش هاى ريز قرمز زده بود كه الان يك ماهى ميشه خوب شده ديگه

الان هفته ٢٢ هستم اما بازم بالا ميارم ، البته كمتر شده اما قطع نشده، قبلا اينقدر بالا ميوردم كه گلوم زخم ميشد و خون ميومد

عزیزدلم من الان مطب دکترم از ساعت ۱۰ دکترم ۲ میاد تازه وااااااای چقدر خانم مشکل دار هست که بارها ...

ان شالله بحق خانم فاطمه فاطمه ی زهرا مشکلت خیلی زود و به اسونی حل بشه و یه بارداری عالی با جنسیت پسر رو تجربه میکنید عزیزم.بیخبرمون  نذار .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ببین ماهورجان درد عکس بامسکن واینجورچیزا برطرف نمیشه فقط همون لحظه ست که میخوان عکس بگیرن ، دکترمنکه ...

شما هم عکس رنگی انجام دادی؟؟؟

چسبندگی داشتی؟؟؟ منم قراره شنبه برم یه کم میترسم

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
الهی بگردمت ❤️❤️😔😔😔من حق دارم پسرت به دنیا اومد از خجالتش دربیام بخاطر اذیت هاش روزی میام اردبیل ...

اره حتما اینکارو بکن باباش هم همین تصمیم رو داره 

پدرم دراومد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مرسی عزیز دلم مرسی انشالله با خبرهای خوب از دکتر بیای برات بهترینها را ارزو می کنم فاطمه جان دعا کن ...

ای بابا خوبه یکی داری عشقم  چقدر مردم بد شدن

اشکال نداره هرچی بیشتر دلت بشکونن قشنگتر خدا دعات مستجاب میکنه به بهترین صورت

چون دل شکسته جایگاه خداست

ان شالله بحق خانم فاطمه فاطمه ی زهرا مشکلت خیلی زود و به اسونی حل بشه و یه بارداری عالی با جنسیت پسر ...

فدای تو بشم عشقم ممنونم انشالله به زودی زود خدا یه سرباز امام زمان بهت میبخشه عشقم

چشم حتما 

2706