2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
ان شاء الله ک بلافاصله بعد از این عکس باردار بشی و به زودی به جمع باردارا اضافه بشی ماهور جان حداقل ...

ان شالله افسانه جان خیلی دعام کن سر نمازت .😢😢 همش میگم خدا کنه ازمایش ذخیره و عکس چیزی نباشه مشکلی نداشته باشم.دیشب داشتم فکر میکردم چقدر همسرم و دخترم بچه دوست دارن  خدا کنه شرمنده نشم من یا حس.اون هفته خوب بودما میگفتم مشکلی ندارم من باز استرس افتاد بدلم از بس سرچ کردم ....ان شالله خدا بحق ابن ماه عزیز یه پسر سالم و صالح ب همه بعدم بمن بده تا دل دخترم شاد شه.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مرسی عزیییز دلم .ان شاااله پسر گلت سالم و سلامت بیاد بغلت زینب جان😍😍از دعاهای شما دوستای گلم بود😢

ب نظرم هنوز قطعی نیست جنسیتش 😀 😞 فدات عزیزم 😙😙 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسال و 4ماه

خیلی کوچیکه عزیز دلم 

خب بچه هنوز سیر نشده از بغل و ناز و نوازشت افسانه جان 

الهی بگردم چقدر اذیت میشه 

ولی خب باید توام مواظب باشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ان شالله افسانه جان خیلی دعام کن سر نمازت .😢😢 همش میگم خدا کنه ازمایش ذخیره و عکس چیزی نباشه مشکلی ...

سلام عشقم خوبی

ماهور چهارشنبه برو بیا 

همینجا میگم اگر گفتن ذخیره تخمدانت تموم شده یا خیلی کمه بمن فحش بده هرناسزایی که دوست داری به جون میخرم

من بهت قول میدم که ذخیره تخمدانت مشکل نداره

قرار شد سرچ نکنی و فکر بد نکنی دیگه،

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
خيلي بده مخصوصا اين زرد آب واي گلوم ميسوزه تا دو روز نميتونم بحرفم انگار اسيد ريختن تو گلوم

وای بهار نگو که حال منم خیلی خرابه 

واقعا کی تموم میشه آخه 

توی اداره هم بدتر میشم دلم میخواد دراز بکشم نمیتونم خیلی سخته 

حالم خیلی بهم میخوره 

سلام عزیزای دلم

قبول باشه طاعات و عباداتتون

یه عالمه انرژی مثبت واسه مثبت شدن بی بی رز عزیز

کلی بوس واسه مامان جدید نرگس جان

کلی دعا واسه خوب بودن ازمایشات ماهور جان

کلی بوووووووووس واسه تو دلی اعظم که مامانش اذیت نکنه انقدر ناقلایی

کلی سلامتی واسه تو دلی های مامانای باردار

و دراخر یه خیردعای قوی واسه اینکه اخرین پریود اقدامی ها باشه و دیگه نیان انشالله تا ده ماه دیگه❤️❤️❤️❤️❤️

وای بهار نگو که حال منم خیلی خرابه  واقعا کی تموم میشه آخه  توی اداره هم بدتر میشم دلم م ...

عزیزدلمی اخه انشالله دکتر ک رفتی یه دارویی میده که شفا میشه واسه حالت و باقی دوران بارداری رو با ارامش طی میکنی تا بغلش بگیری به سلامتی عشقم

سلام عزیزای دلم قبول باشه طاعات و عباداتتون یه عالمه انرژی مثبت واسه مثبت شدن بی بی رز عزیز کلی ب ...

فاطمه جان برای من هم دعا کن خوش به سعادتت دوتا گل دختر داری کاش من هم دوتا داشتم دخترم گناه داره تنها می مونه 

سلام عزیزای دلم قبول باشه طاعات و عباداتتون یه عالمه انرژی مثبت واسه مثبت شدن بی بی رز عزیز کلی ب ...

🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فاطمه جان برای من هم دعا کن خوش به سعادتت دوتا گل دختر داری کاش من هم دوتا داشتم دخترم گناه داره تنه ...

عشقم خدا انشالله بهت میده نگران نباش 

وقتی یکی داده دومی رو هم میده عزیزدلم❤️❤️❤️

عزیزدلمی اخه انشالله دکتر ک رفتی یه دارویی میده که شفا میشه واسه حالت و باقی دوران بارداری رو با ارا ...

وای فاطمه نمیدونی چه وضعی ام الان 

2706