2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
اره عزیزم احتمال خیلی زیاد از اونه چون ۱۲ کیلو کم نیست تازه خودتم وزنی نداری که ولی رحم منم چند روز ...

از دردش برای چند ثانیه اذیت میشی؟ وقتی بشینم عمدا میگه بیام رو دلت منم بشینم، هنوز کوچیکه و درک هم نمیکنه وقتایی ک پدرش هست خوبه اون قانعش میکنه ولی وقتی تنهاییم واقعا برام چاره ایی نمیمونه جز اینکه تسلیمش بشم 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من كم مونده ٣ ماهم تموم شه خب اين اسفراغ صبحگاهي كي تموم ميشه؟ هر روز صبح زرد آب بالا ميارم

همکارم هفته ۲۰ ولی بازم تهوع داره منم تو این بارداری فقط دو سه بار تجربه کردم اونم ماه چهار و بعد از ظهرا

ولی سر دخترم تا چهار پنج ماه داشتم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
از دردش برای چند ثانیه اذیت میشی؟ وقتی بشینم عمدا میگه بیام رو دلت منم بشینم، هنوز کوچیکه و درک هم ن ...

اره در حد چند ثانیه و لحظه ای بود ولی در طول روز چهار پنج بار برام تکرار شد

همکارم هفته ۲۰ ولی بازم تهوع داره منم تو این بارداری فقط دو سه بار تجربه کردم اونم ماه چهار و بعد از ...

خيلي بده مخصوصا اين زرد آب واي گلوم ميسوزه تا دو روز نميتونم بحرفم انگار اسيد ريختن تو گلوم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
بله گفت 70درصد شبیه پسره

خوج بحالت عزيزم پس چرا مال منو نتونست تشخيص بده😭

اولش با كلي ور رفتن گفتم تورو خدا جنسييت چيه گفت دارم دنبالش ميگردم😂

گفت از پشت شبيه دختره گفتم واييييي راست ميگي لبو لوچم آب افتاد دلم غنج رفت براش 

بعدش گفت نه نه اصلا معلوم نيست🙁 همچين ضد حال خوردم 

نه عزيزم، خيلي خسته شده بود گفت يه هوا به دختر ميخوره يعني ٥٥ درصد به دختر ميخوره🧐

با منم خيلي ور رفت چند باز زد به شكمم كه برگرده  

همچينم فشار ميداد خيلي دردم اومد 

گفت نه اصلا معلوم نيست هفته ديگه بيا😶

خيلي بده مخصوصا اين زرد آب واي گلوم ميسوزه تا دو روز نميتونم بحرفم انگار اسيد ريختن تو گلوم

اسید دیگه واقعا اسید معده س

خوج بحالت عزيزم پس چرا مال منو نتونست تشخيص بده😭 اولش با كلي ور رفتن گفتم تورو خدا جنسييت چيه گفت ...

مال منم تو ان تی دقیقا اینجوری گفت 

گفتم جنسیت گفت مشخص نیست کوچیکه یه کم ابروهاش جمع کرد و گفت شاید قیز بعدش گفت نه نمیشه گفت

ان تیش ک خداروشکر خوب بوده جنسیتشم گفته 55درصد شبیه دختره😒.. دکتر خودشم سونو واژینال کرده گفته به ن ...

الهی شکر سالم باشن الهی 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
خوش بحالت عزيزم باور كن از خشكي دستام زخم ميشه  نميدونستم از بارداريه فكر ميكردم از آب و هواست ...

اینم اثر گل پسرته😁😁

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
2706