2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
حنانه جون مگه ممکنه مثبت بشه و در ضمن تیکر بزار ببینم شاد شم

چرا ممکن نیست چون تخم بارور شده الان اندازه یه اتمه دیده نمیشه که

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
افسانه جون دیگه از نمیرم.بی بیم مثبت شد دیگه خداروشکر.الان دارم میرم دکتر امپول هپارین واسم بزنه.واس ...

آها ان شاء الله ک این دفع یه بارداری راحت و سالم داشته باشی 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله اعظم جون

بهار جون خداروشکر واسه سلامتی نینی انشاالله که به سلامتی بغل بگیریش عزیزم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
2728
واقعاً اين چه درصدي بود به من گفت، به هركي ميگم ميخنده، چه ميدونم والا، توكل به خدا

جای معتبری رفتی عزیزم

کدوم شهری

جای معتبری رفتی عزیزم کدوم شهری

رفتم تهران، چون دكتره خيلي خسته شده بود اصلاً جنسيت رو نگاه نكرد، گفت گردن و دستم خسته شد، ان تي براي يه جنين سخته چه برسه به دوقلو، بيشتر هم دنبال پرده بين دوتا جنين بود، كه خداروشكر بعد از ١٠ دقيقه پيدا كرد پرده رو، 

رفتم تهران، چون دكتره خيلي خسته شده بود اصلاً جنسيت رو نگاه نكرد، گفت گردن و دستم خسته شد، ان تي برا ...

خدا روشکر ستاره جون نی نیات سالمن ان شالله جنسیت دلخواهتون باشه عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
رفتم تهران، چون دكتره خيلي خسته شده بود اصلاً جنسيت رو نگاه نكرد، گفت گردن و دستم خسته شد، ان تي برا ...

پس خودتو آروم کن عزیزم البته مثل من وابسته نشو که من ضربه روحی بدی دیدم ولی بعد ده روز خودمو کم کم پیدا کردم 

ان شاا... که گل پسرای خوشگلت به دنیا بیاری تیپ همسان بزنی وااای دو قلو چقدر شیرینه هر چند که زحماتش خیلی زیاده

راستی شکمت خیلی مشخصه؟؟؟ به خاطر دو قلو بودنش میپرسما

پس خودتو آروم کن عزیزم البته مثل من وابسته نشو که من ضربه روحی بدی دیدم ولی بعد ده روز خودمو کم کم پ ...

نه شكمم معلوم نيست، فقط معده ورم كرده و خيلي افتضاح شده، 

مرسي عزيزم، قربونت برم واقعاً دوقلو سخته، از كرج بايد برم تهران دكتر، ٣ ساعت توي ترافيك ميمونيم، اصلاً خيلي سخت ميگذره. 

پس خیلی زود رفتی الان میشی هفته ۴

اولدوز جان من روی دو پام ک میشینم خیلی ببخشید (حالت دستشویی رفتن)  جلوم قسمت واژنم تیر میکشه حرکاتش هم ک خیلی وقتا روی قسمت سزارین، تازگیا گاهی اوقات زیر نافم هم یهو درد میکنه ک اذیتم میکنه یه خرده نگرانم نکنه جنین خیلی پایین رفته 😖😢 دختر کوچیکم قبل بارداری خیلی بغل میکردم الانم گاهی اوقات بهانه میگیره ک بغلم کن منم مجبور میشم بغلش کنم وزنش 12کیلو 800گرم به نظرت میتونه این دردا از این باشه😓😓

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
بله عزیزم.سونو رو پیش دکترم رفتم ببینم اصلا خبری هست یا نه.وگرنه واسه دیدن ساک نرفتم😍😍

حنانه جون پیغام قبلیم منظورم بی بی خودم بود اشتباه نکنی مال شما که معلومه من هم سر دخترم رفتم سونو هیچی تدید گفت زوده حتی ساک هم ندید

قربونت برم عزيزم، خيلي خانمي😘

فدای تو😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706