2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
اتفاقا دیروز که سونو واژینال انجام میداد گفت خیلی رحم تمیز و خوبی داری.ان شاااله که هرچی که خیره واس ...

حنانه جان دیروز گفتی دکتر برات آز نوشته درسته؟ کی ان شاء الله از میری؟ ان شا الله ک بتات حسابی بالا رفته.😍🤩🤲🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دختر عمو و چند تا از دوست هام میگه ما امتحان کردیم خشکی دست یعنی حتما پسر میگن اصلا ردخور نداره حالا ...

درسته من چه عجب این علامت رو نداشتم دستام معمولی بود ولی صورتم اطراف چشمها و بینیم به شدت خشک میشد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
حنانه جان دیروز گفتی دکتر برات آز نوشته درسته؟ کی ان شاء الله از میری؟ ان شا الله ک بتات حسابی بالا ...

افسانه جون دیگه از نمیرم.بی بیم مثبت شد دیگه خداروشکر.الان دارم میرم دکتر امپول هپارین واسم بزنه.واسه غلظت خونه .چون سابقه سقط داشتم باید بزنم حتما

2714
قربونت برم سونو اصلا نشون داد هفته ام خیلی پایینه. از تاریخ پری بخوام حساب کنم فک کنم امروز تازه&nbs ...

پس خیلی زود رفتی الان میشی هفته ۴

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
بله عزیزم.سونو رو پیش دکترم رفتم ببینم اصلا خبری هست یا نه.وگرنه واسه دیدن ساک نرفتم😍😍

مبارك باشه عزيزم، ايشالا بسلامتي، خيلي خيلي خوشحال شدم برات، ايشالا خدا يه گل پسر بهت بده و يه داداش به دخترت😘

من نی نی دااااارم😭😭😭😭

خداروشکر عزیزم انشاالله که صحیح و سالم بغل بگیری نینیتو🥰🥰

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
نميدونم كه از وقيح😂 الان ميزارم فقط زود نگاه كنيد بردارم  فقط عكس چشم بود😬

بهار جان خداروشکر ک رفتی ان تی و نی نی سالم بود😍😍😍

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2706