2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
فداات عزیز دلم.خدا تو دلیت رو حفظ کنه الهی عزیرم😇😇

نسرين جون خيلي خيلي واسم خوشحال شدم عزيزم تبريك ميگم انشاالله اين دوران رو به سلامتي بگذروني تيكر بزار😻😻😻😻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز رفتم دکتر برام عکس رنگی نوشت  حالا چندم دوره ام برم خوبه؟؟؟؟ این ماه میتونم بعد عکس ...

عزيزم بعد پاكي برو من ٨سيكل رفتم دكترم گفت دوروز بعد هم ميتوني نزديكي كني

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
واسه من هر دوتا دخترم پایان چهارده هفته واضح تکون میخوردن

من دخترم خیلی دیر حسش کردم , پنج ماه به بالا بود

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2728
بعد انتقال بدن حتما ميگيره ؟  هزينش چقدره ؟

اگه خدا بخواد ولي ٤٠درصد امكان داره 

هزينش تو بيمارستان بهمن نزديك ٨تومن ميشه اگه عمل اضافه اي نباشه 

اره عزیزم میرم من نمیدونستم فکر میکردم خانوم های باردار فقط ماه اخر میرن بهداشت الان فهمیدم که از هف ...

آره واقعا ،منم تعجب کردم ،خخخ ،منکه هنوزباردارنشدم تومرکزبهداشت پرونده دارم😊😊

چه خوب. من قبل بارداريم يه پنج شش سالي بود هميشه قبل پريود لكه بيني داشتم كه خيلي ازاد دهنده خست. ام ...

میگن اشتباهه نباید بگیری , منم همیشه تو پریودی هام حموم میکردم . ولی دیگه اون چند ماه رو رعایت کردم

مرسی یسنا جاان از لطف خدا و دعاهااای شما بود که خدا بهم نگاه کرد😢😢😢دعا کن به سلاامت بگذرونم این م ...

عزیز دلم از ته دلم برات دعا میکنم , بارداری رو به سلامت بگذرونی که اون خاطره تلخ سقط کلا از یادت بره   

عزيزم بعد پاكي برو من ٨سيكل رفتم دكترم گفت دوروز بعد هم ميتوني نزديكي كني

یعنی میتونم این ماه اقدام کنم؟؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2706