2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
فدای مهربونیت عزیزدلم  ولی هیچ علایمی ندارم و اصلا امید ندارم.بعید میدونم. تسلیم خواست خد ...

رز قشنگم اصلا به علایم فکر نکن

انشالله این هفته بی بی مثبت شمارو هم مبینیم

به احترام امام حسن مجتبی علیه السلام

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حنانه جان خداروشکر که بارداری بهت تبریک میگم ان شاالله به سلامتی این دوران رو بگذرونی وگل پسر به سلا ...

مرسی خانومی.ان شااله به زودی قسمت خودت یه بارداری سالم و یه نی نی سالم با جنسیت دلخواهت😍

2728
وای حنانه جدی میگی ؟به خداخیلی خوشحال شدم ،همینجوراشکام دارن میان ،مبارکت باشه آبجی😍😍😊😊😊

مرررسی عزیییزم از این همه حس های قشنگتون😭😭ان شااله ماه بعد بیصبرانه منتظر بی بی مثبتتم عشقم😇😇

سلام دوستای عزیزم

قبول باشه طاعات و عباداتتون❤️❤️❤️❤️❤️

با ارزوی بی بی مثبت تو این هفته برای حنانه و‌رز

یه نتیجه عالی از عکس و‌غیره برای ماهور🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

یه اقدام موثر برای اقدامیها🤲🏻

و‌سونوهای خوشحال کننده برای سونویی هامون😘

و یه عالمه سلامتی و‌انرژی مثبت واسه مامانای ناز با تو دلیهای کوچولو موچولوشون😍😍😍😍😍

و‌انشالله و انشالله و انشالله اخرین پریود برای پریودیهای این ماه

مثل نسرین و گلدونه و بنیتا 🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️

شرمنده اگر باقی دوستان یادم نیست🙈

دوستان عزیرم این پیام صبح امروز بود

حنانه از اقدامی ها دراومد و رفت تو لیست مامانا الهی شکر

موند رز عزیزم

کاش میشد یه همچین پیامی هرروز با اسم بچه های اقدامی برنیم که همه در حقشون دعا کنن 

و‌هرکدوم بی بی ش مثبت میشه اسمش پاک بشه بره تو لیست مامانا

دعا واقعااااا تاثیر داره مخصوصا دعای مادرای دو‌نفسه

و همینطور مامانای منتظر و دل شکسته

دوست ندارم بچه هاااای دوست داشتنی تاپیکمون واسه یه لحظه هم از دستم ناراحت بشن.😍😍سرتونو درد اوردم و ...

دختر دارم ميگم دمت گرم بابت اين مهربونيت كه وقت ميزاري واسمون😍😍😍😍 آفرين كه الان بايد پي جشن و خوشحالي باشي اينجا واسه ما وقت گذاشتي

❤️❤️❤️❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

من امروز رفتم دکتر برام عکس رنگی نوشت 

حالا چندم دوره ام برم خوبه؟؟؟؟

این ماه میتونم بعد عکس رنگی اقدام کنم؟؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
مرسی خانومی.ان شااله به زودی قسمت خودت یه بارداری سالم و یه نی نی سالم با جنسیت دلخواهت😍

ان شاالله ممنون دوست عزیز با دعای قشنگت

من رفتم دکتر برام عکس رنگی نوشت

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
خدا رو شكر كه خوب شده. واقعا ازار دهنده هست لكه بيني.  منم اميدوارم بعد از زايمانم خوب شه.

خوب میشی رها جان فقط حتما رحمت رو گرم کن عشقم

رحم سرد مصیبت فقط میاره

کیست فیبروم میوم پولیپ

مرسی از محبتت عزیرم.ان شاااله چند وقت دیگه نصیب خودت بشه این لحظات شیریین.دعاگوتون هستم اگه قابل باش ...

فدات بشم عزیزم ان شالله😘🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706