2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013655 بازدید | 355184 پست
من الان باردارم. بارداری اولم هست.

بسلامتی عزیزم، میشه بگین چکارا کردین برا بارداری؟ من یه بارداری خارج رحمی داشتم یه لولمو از دست دادم،،الان سه ماهه اقدام کردم آزمایشات خودم و همسرم مشکلی نداشته،ولی عکس رنگیم گفته لوله ت پیچ خورده س، نمیدونم پیچ خوردگی چقدر تاثیر داره تو باردار نشدنم...

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان عزیزم خدا بیامرزه داداشتون رو روحش شاد عزیزم😔

فدای تو بشم خدا حافظ تمام عزیزانت باشه اتنا جون❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بچه ها من چشمام طوسيه همسرم قهوه اي تيره هستش  احتمال داره ني ني رنگ چشمش چي بشه؟؟؟

بهار جون عزیزم خدا روشکر نی نی سالمه ایشالله قلبش ۱۲۰سال بتپه جنسیت دلخواهت و رنگ چشم دلخواهت باشه😁😁🤲😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
مرررسی عزییییییزم.الهی قسمت خوووودت یه گل پسرررر سالم و زیبااااا😘

فدای تو نرگس عزیزم انشالله به سلامتی این دوران رد کنی و بغل بگیری پسری نازمون رو که ثمره ماه مبارک شعبان هست❤️❤️

2738
وای خداروشکر قربون بزرگی خدا برم بعد اون همه سختی ک دیدی اینجور سورپرایز شدن با اولین اقدام بهترین م ...

مرسی افسااانه جووونم.خدا پسر عزیزت رو حفظ کنه و سالم و سلامت بزاره تو اغوشت🙏🙏

اره واااقعااا شرمنده ی مهربونیش شدم حسابی😢😢

مرسی الدوز جان خدا ان شااله نی  نی نازت رو حفظ کنه😍😍😍 نه عزیزم بچه ی دوممه.یه دختر دارم

عشقم امسب به نیت من بخواب لطفا به خوابت ایمان اوردم دیگه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فدای تو بشم خدا حافظ تمام عزیزانت باشه اتنا جون❤️❤️❤️

فدای  عزیزم😘😘چقدر خانومی ماشالله .با  ایمان خیلی قویت منم دعا کن  

سر نمازات من رو سیاه دعا کن .دعا کن مامان منم نوه پسر داشته باشه نوه  پسر دار شدن آرزوشه😢😔😔

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اسم پسر من و ميگه فاطمه جان🙈🙈

شرمنده عشقم من بد متوجه شدم

خدا علیرامت رو به سلامتی بزاره بغلت و عکس دامادیشو برامون بزاری لیانا جان

فدای  عزیزم😘😘چقدر خانومی ماشالله .با  ایمان خیلی قویت منم دعا کن   سر نمازات من رو ...

لطف داری اتنا جان

نه من اونجوری که فکر میکنید نیستم و از همه پرخطاترم

ولی حتما اگر لایق باشم دعا میکنم

از خدا میخوام به مادرمهربون شما یه نوه پسر سالم و صالح عطا کنه که دلش رو روشن کنه

برای خدا کاری نداره

و انشالله همگی امسال نتیجه میگیریم

و‌شما هم به زودی برگه سونوی پسرت رو با ما به اشتراک میزاری اتنا جان انشالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

شرمنده عشقم من بد متوجه شدم خدا علیرامت رو به سلامتی بزاره بغلت و عکس دامادیشو برامون بزاری لیانا ج ...

دشمنت عزیزدلم .طوری نیس فدات شم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706