2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
سالمه سالم نگران نباش گلم  واي آره زنگ زدم بهش گفت بهار من تحملم كمه ميام پيشت😂😂  گفتم ...

وااای عزیزم خوش به حالت دلم ضعف رفت واسه نی نی.خدا این لحظه رو قسمت همه منتظر ها کنه

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
برادرم حاج محمد بدر حافظ و قاری قران بود مدیر جشنواره های قرانی و‌برگذار کننده کرسیهای تلاوت قران ...

خییلی ناراحت شدم واقعااا عزیرم😢جایگاهش بهشت باشه که البته مطمئنم که هست

واااقعااا حیفه همچین ادمااایی😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند لحظه دیدم و پاک شد خواهر منم گشتم صفحه هارو نبود پاک شده فکر کنم .

واااای خدایا شکرت 

خوشحالم کردی ماهور عزیزم ممنونم

دوست نداشتم بچه هارو ناراحت کنم

مخصوصا الان که واسه نرگس همه خوشحالیم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من نی نی دااااارم😭😭😭😭

حنانه جونم بهت تبریک گفتم عشقم ولی نی نی حواستو پرت کرد نزاشت ببینی گفتم بازم بهت تبریک بگم نگی بیمعرفت بودم بهت تبریک نگفتم الهی که دلت تا آخر شاد بمونه عزیزم نی نی به سلامت بیاد تو بغلت گلم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
خییلی ناراحت شدم واقعااا عزیرم😢جایگاهش بهشت باشه که البته مطمئنم که هست واااقعااا حیفه همچین ادماا ...

عشقم ناراحت نباش

اون که جاش خوب

خوشحال باش امروز

خیلی خوشحال و شاکر نرگس عزیزم

بعد اینم بیشتر مراقب خودت باش 

خب موند رز عزیزم😊😊

برادرم حاج محمد بدر حافظ و قاری قران بود مدیر جشنواره های قرانی و‌برگذار کننده کرسیهای تلاوت قران ...

روحش شاد باشه عزیزم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه کوچیکتره ،ولی تاحالااینجوری نشده بودم 😟

انشالله که عفونت های بدنت دارهمیریره بیرون عشقم

رفتی دکتر بگو

البته من اکثر موارد اینطوری هستم دکتر گفت اگر کوچیک مهم نیست

ای جااااااانم...خدارو شکر خواهری...از صمیم قلبم بهت تبریک میگم....نه ماه روزای شیرینو توصیف نشدنی در ...

مرسی عزییییزم ان شاااله😍😍محبت داری دریایی جان😘ان شاااله قسمت خودت یه گل پسر نااااز و سالم😍😍

مرسی عزییییزم ان شاااله😍😍محبت داری دریایی جان😘ان شاااله قسمت خودت یه گل پسر نااااز و سالم😍😍

نرگس جان عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم خدا رو شکر ایشالله یه پسر ناز تو دلت نشسته 😍😍با این حال خوشت عزیزم ما رو دعا کن

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
روح تمام رفتنگانت شاد عشقم ببخشید من اسمت رو نمیدونم

فاطمه جان عزیزم خدا بیامرزه داداشتون رو روحش شاد عزیزم😔

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706