2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست

دوستان عزیزم

توروخدا حلالم کنید

من عکس نمیدونم‌کدوم صفحه ست کلی گشتم 

میگم نی نی یار پاکش کنه فقط بدونم‌کدوم صفحه س

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزززیزدلمی ماهورم چه اسمی انتخاب کردی علیرام انشالله تا رمضان سال بعد علیرامت بغلته عشقم ❤️❤️❤️

ای جاااان این اسم پسملی ماهوره😍😍😍😍

فاطمه جون منو شوهرمم میخوایم اگه خدا بهمون نظر کنه اسمشو بزاریم امیر علی🙈🙈🙈🙈🙈

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیزم توروخدا حلالم کنید من عکس نمیدونم‌کدوم صفحه ست کلی گشتم  میگم نی نی یار پاکش کن ...

عکس چی عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
کجاست عکسش میخوام پاکش کنم پیدا نکردمش😢

عزیزم من اصلا عکس رو‌ ندیدم و همه ی صفحه ها رو چند بار مرور کردم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
الهی فدات بشم فاطمه جانم اسم گل پسر لیانا جانه ...من اگه خدا بهم پسر بده اسم محمدمهبد رو خیلیییی دوس ...

خدانکنه عشقم همیشه زنده باشی

ببخشید اشتباه متوجه شدم

لحظات اذان هست

با چشم پر از خدا خواستم محمد مهبد رو تا رمصان سال بعد بغلت بزاره

انشالله قابل باشم و دعام مستجاب بشه دوستم❤️❤️❤️

2738
ای جاااان این اسم پسملی ماهوره😍😍😍😍 فاطمه جون منو شوهرمم میخوایم اگه خدا بهمون نظر کنه اسمشو بزا ...

اسم پسر ماهور محمد مهبد به اميد خدا😍

عليرام اسم پسر منو گفت اگه خدا بخواد  خط رو خط شد😆😆😆

اي جونم انشالله به زودي امير علي قشنگت بياد تو دلت

يا امام رضا...بطلب❤️
اسم پسر ماهور محمد مهبد به اميد خدا😍 عليرام اسم پسر منو گفت اگه خدا بخواد  خط رو خط شد😆 ...

قربونت برم خواهری....

ای جاااان این اسم پسملی ماهوره😍😍😍😍 فاطمه جون منو شوهرمم میخوایم اگه خدا بهمون نظر کنه اسمشو بزا ...

زنده باشه انشالله، من بد متوجه شدم شرمنده

انشالله شما هم پسرتون رو بغل میگیرید و اسمی که میخوایید میزارید به فضل خدای بزرگ❤️❤️❤️❤️

من خواهر ندارم بچه ها....ولی هزار بار شکر که کلی خواهر مهربونو دلسوز اینجا پیدا کردم فدای همتون بشم😘😘😘😘😘

منم اینجور بودم , طوری بود خودم دیگه متوجه میشدم رحمم سرده , نزدیک 4 ماه رژیم داشتم و این کارها رو ا ...

چه خوب. من قبل بارداريم يه پنج شش سالي بود هميشه قبل پريود لكه بيني داشتم كه خيلي ازاد دهنده خست. اميدوارم بعد از زايمان خود به خوزد برطرف بشه. 

البته من پريودي دوش ميگيرم ولي خيلي سرعتي. دوش نگيرم ميميرم.

خدااااروشکررر😭😭😭 بچه هااا ان شاااله همتون خییییلی زود مامان بشیییید😭😭به حق این روزای عزیز

حنانه جون خدارو شکر وااای که چقدر خوشحال شدم‌وقت اذان انرژی گرفتم.تبریک میگم عزیزم ان شالله این بار صحیح وسالم میاد بغلت

خدایا پناهم باش....
2706