2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
نرگس جان من الان دو سه روزه درگير يه كاري بودم نمي تونستم اصلا اينجا دو كلمه تايپ كنم فقط مي خوندم ...

مرررسی از لطفت و دعای قشنگت خواهر مهربوونم😍😍حتما دعاگوی همتون هستم اگه لایق باشم😍😍خدا گل پسرت رو حفظ کنه عزیرم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به حساب پريم ١١ هفته و ٢ روزمه  ميگم آخه چجوريه يه هفته بزرگتر شده؟؟يعني قبلا بود؟يا چي من خنگ ...

ني ني رشدش خوووووبه خداروشكر 

منم تو ان تي يه هفته 10 روز بيشتر بود

تو آنومالي نزديك دوهفته بيشتر بود

يا امام رضا...بطلب❤️
شما اينكارو كردين سردي رحمتون برطرف شد؟

منم اینجور بودم , طوری بود خودم دیگه متوجه میشدم رحمم سرده , نزدیک 4 ماه رژیم داشتم و این کارها رو انجام دادم واقعا خوب شد , دیگه لک نداشتم و یکسره پریود میشدم و رنگش هم قرمز بود 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2720
واي ماهور دلم مي خواد ببينمت بغلت كنم حسابي محكم انقد كه مهربون و مثبت و با انرژي به دعاي شمااا عز ...

فدات مرسی خواهرخوشگلم .ان شالله ازمایشاتم سالم باشه این استرس رهام کنه  

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ماهور مهربونم ایشالا به زودی تو هم بیای خبر بارداریتو بدی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2714
اينقدر خوشحال شدم كه احساس كردم خواهرم اين خبر خوبو بهم داده واقعا شدت خوشحاليمو توي پيام نميتونم به ...

فدااات بشم .مرررسی از محبتت عشقم😭😭دعاکن واسم بمونه این بار 😭😭خدا پسر عزیزت رو واست حفظ کنه الهی😍😍

من اصلا استرس باردار شدنو بی بیو این چیزارو ندارم فقط تمام دغدغم اینه که چه جوری وایسم تا یازده دوازده هفته جنسیتشو بدونم تازه اونم اگه بهم بگن😭😭😭😭😭😭

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
مطمئنن همینطور  میشه با این قلب و نیت پاک مامانش من مطمئنم علی رام یه پسر عشقی میشه با خدا و سر ...

عزززیزدلمی ماهورم چه اسمی انتخاب کردی علیرام

انشالله تا رمضان سال بعد علیرامت بغلته عشقم ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

انشالله عزيزم، همش خوبه

به حرف بعضي از اين دكترام گوش نكن

من هرموقع دارم دعا ميكنم واسه بچه ها به تو كه ميرسم ميگم ماهور كه هنوز اقدام خاصي نداشته آخه انقد نگرانه😁

به قول بچه ها عشقي برو اقدام به هيچيم فك نكن مطمينم به اميد خدا منتظر نمي موني

يا امام رضا...بطلب❤️
وای نرگس جون خیلی خیلی خوشحال شدم  برای منم خیلی دعا کن عزیزم،چند روز مونده به موعدت بی بی زدی ...

مرسی مهربووونم.ان شاااله چند روز دیگه واسه بی بی مثبت تو و باران و ادریناتی  و اقدامیای دیگمون ذوق کنیم ان شاااله.من ٢اردیبهشت اخرین پریم بود.طبق چند ماهه گذشته احتمال داشت از٣١ام پری بیاد

2706