2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013502 بازدید | 355184 پست
ای لعنت بهش...منم تا الان دو دوره پماد واژینالو قرص واژینال استفاده کردم به منم گفت زخم دام فردام نو ...

میدونی این فریز کردن ضخم , رحم رو بینهایت سرد سرد میکنه , موقعی که انجام میدی تو اون دوران اقدام نداشته باشین , خیلی بعدش باید برسین به خودتون که رحمتون رو دوباره گرم کنین

میدونی این فریز کردن ضخم , رحم رو بینهایت سرد سرد میکنه , موقعی که انجام میدی تو اون دوران اقدام ندا ...

وای راست میگی من مثلا خیر سرم رژیمم 

یعنی نزارم این کارو بکنه 

پس چی‌کار کنم آخه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دارو سنتی استفاده کردی؟ انقد هم بد نیستا خانوم هایی که خیلی عفونت میگیرن به خاطر اینه که phرح ...

تا اونجا که میتونی فریز نکن عزیزم ولی اگه زخم دهانه رحمت خیلی بد باشه خطرناک برش دار که دردسر نشه واست بعدش دو ماه یا سه ماه اقدام نکن فریز خیلی بیشتر از ماده حاجب رحم را سرد میکنه

تا اونجا که میتونی فریز نکن عزیزم ولی اگه زخم دهانه رحمت خیلی بد باشه خطرناک برش دار که دردسر نشه وا ...

باشه هزیزم فردا به دکتر میگم اینارو

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731

دوستان من سوال دارم.من روز 24پر شدم روز 24شمرده میشه به عنوان اولین روز.یا از فرداش 25میشه اولین روز.الان کسی هست بگه که سیکل 26روزه شروع پری 24فردردین،تخمک گذاری کی میشه؟

پیاده روی نمیتونم بکنم 😢بقیه کارا رو چشم میگم ناشتا سیاهدونه با عسل و فلفل سیاه میخورم .شبی یکی لت ...

عشقم اگه لتروزول میخوری سباهدونه نخور من فکر کردم لتروزول نمیخوری .شربت گلاب  بخور پس یه موقع زیاد سایزش نره بالا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
وای راست میگی من مثلا خیر سرم رژیمم  یعنی نزارم این کارو بکنه  پس چی‌کار کنم آخه

اگه عفونت داشته باشی هم خوب نیست , 

فریز کنی که تا یک ماه میگه نباید نزدیکی داشته باشی , تو همون یک ماه هم میتونی رحمت رو گرم کنی

دیگه مگه چه خبره میگن وقتی کیت مثبت شه ۱۲بعد برای پسر دار شدن خوبه که ایگرگ تازه باشه منم همین کارو ...

عزیزم شما رژیم پسر داشتین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم شما رژیم پسر داشتین ؟

دل نبندید فقط از خدا بخواه اگه خودش بخواد بهت میده منم یه مدت امضا شما رو داشتم که الان امروز فردا قراره دختر دومم به دنیا بیاد به سلامتی

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كنين اگه اطلاع دارين

من امپول پروژسترون زدم كه پري شم

١٦روز گذشت نشدم

امروز بي بي مثبت شد

از دادم بتا ٦٠بود گفتن مشكوكي شنبه دوباره از بده

چقدر احتمال داره باردار باشم؟

بعد از طهر بكم كار سنگين كردم الان لكه ببني دارم

چبكار كنم😢

دوستان من سوال دارم.من روز 24پر شدم روز 24شمرده میشه به عنوان اولین روز.یا از فرداش 25میشه اولین روز ...

همون روز که پریود میشی همون روز اول حساب میشه , اگه دوره ات 26 باشه خب 13 میشه تخمک گذاری ولی خب بدن ها با هم متفاوت هستن ممکنه 10 و 11 شروعش باشه . من دوره هام 28 روزه بود و 14 باید روز تخمک گذاریم میشد ولی خب من دقیق روز 12 تخمکم آزاد میشد

دوستان من سوال دارم.من روز 24پر شدم روز 24شمرده میشه به عنوان اولین روز.یا از فرداش 25میشه اولین روز ...

سلام عزیزم احتمالا ۱۲ یا ۱۳ سیکلت تخمک گذاریت میشه 

واسه اطمینان از کیت تخمک گذاری استفاده کن

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩
2706