2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
سلام به همه دوست جوونااا من الان رسيدم خونه خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم انقد هم م ...

مبارکتون باشه ❤❤❤❤❤

ای جانم پس خدا هم شما را سوپرایز کرد 😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیز دلم  بالاخره بعد اونهمه انتظار و دعا و نذر دقیقا ماهی که مسافرت بودم و هیچی رفتی و نک ...

وااي خداي من 😢😢چقدر خوشحال شدم خداخودش ميدونه 😘چند هفته ميشي الان عزيزممم😍؟؟

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري
اروین جان متفورمین من اگه همینجوری بخورم چی میشه کارش چیه؟؟ 

عزیزم متفورمین کیفیت تخمدان را خوب میکنه یعنی باعث میشه تخمک ها به کیست تبدیل نشن 

ولی عزیزم قند خون را میندازه و این خوب نیست اصلا 

تا اونجا که میتونی قرص زیادی نخور یه قرص محرک بخور من با امپول هم موافق نیستم سونو برو و با ارامش اقدامات را بزو انشالله پسری تو دلت لونه کنه 

2728
دقت کردیین ماشااله امار پسرامون از دختراامون بیشتر  شده 😀 خدااابیشترش کنه ایشااااله😍😍😍😍

آرههههه😍😍

ايشالا شماها آمارشو ببرين به زودي بالاتر حنانه جان😍

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها من سر دخترم 23 کیلو اضاف کردم دخترم 2800 دنیا اومد .

الان هم هفته 31 رفتم سونو گفت وزن نی نی 1500 هست .

همه چی میخورم جز گوشت قرمز .حالمو بد میکنه .

تا الان هم نزدیک 15 کیلو اضافه کردم .

پس چرا بازم وزن پسرم کمه 😯😯😯😯😯

عزیزم متفورمین کیفیت تخمدان را خوب میکنه یعنی باعث میشه تخمک ها به کیست تبدیل نشن  ولی عزیزم ق ...

مرسی، اروین جان چرا با آمپول موافق نیستی؟؟ 

منم با آمپول حس خوب ندارم اما بخاطر کلومیفن که هر ماه دکترم میده هم به عشق دوقلویی میزنم تابحال یبار زدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام به همه دوست جوونااا من الان رسيدم خونه خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم انقد هم م ...

عزیزم تبریک میگم ان شاءالله به سلامت بیاد بغلت گل پسرت .خیلی خوشحال شدم خدارو شکر که سالم بود و همه چیز خوب .خدا حفظش کنه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

عزيزم خيلي تبريك ميگم انشالله صحيح و سالم گل پسريو بغل كني😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

خداروشکر فری جان . ب سلامتی ان شاالله . 

فکر کنم اخرش من قبل از تو جنسیت رو میفهمم 😂😅 ب دلم موند ببینم تعبیر خواب انار چی میشه بالاخره !! 😅

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
خداروشکر فری جان . ب سلامتی ان شاالله .  فکر کنم اخرش من قبل از تو جنسیت رو میفهمم 😂😅 ب دلم ...

انار پسره 🤩🤩🤩🤩🤩

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
هزینه سونو آزاد ۲۸۵ تومن شد، آزمایش هم داشت که باید تا پایان ۱۷ هفته انجام بشه که با توجه به آزمایش ...

ازمایش چی تو ۱۷ هفته میدی عزیزم؟؟؟  دکتر من چرا چیزی نگفت. فقط سونوی انومالی واسه ۱۸ هفته نوشته بدون از.😮😮😮😮😮😮

2706