2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013636 بازدید | 355184 پست
نه بیخیال سونو اینا شده بودم  یه دونه فقط داده بود  نه گرون نبود

دور ناف تزریق کردین؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

از اون موقه تا حالا دیگه میترسم اقدام به بارداری کنم لطفا کمکم کنید

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای عزیزم ممنون از تبریکاتتون انشالله به زودی زود قسمت همه منتظرا بشه و خانمای باردار هم صحیح و ...

عزیییزم .ممنون از توضیحاتت.خییلی خییلی بهت تبریک میگم که خدا بهت یه فرشته ی سالم و  بی عیب داده.😍😍ان شاااله خودش حافظ نی نی شما و همه ی نی نیهای دنیا باشه.ان شاااله به سلامتی و دل خوش گل پسر عزیزت رو بغل بگیری.😀واسه ماهم دعا کن جیلی جون😘😘

کاش مامان اتنا میومد از خودش خبر میداد 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
بچه ها من تازه به این گروه پیوستم ی سوال داشتم من دوساله ازدواج کردم و۶ماه پیش ی جنین ۱۰هفته و۶روزه ...

عزیرم منم تقریبا ۶ماه پیش یعنی دقیقا٢١ابان  بچه م رو  تو نه هفتگی از دست دادم.یعنی رفتم سونوی یازده هفتگی  گفتن بچه رشدش تو نه هفتگی متوقف شده .و تو شکمم مرده بود.با چند تا ازمایش دکتر گفت مرگ جنینت به خاطر غلظت خون بالات بوده.منم بعد از سقط این ماه میخوام به خدا توکل کنم و دوباره  اقدام کنم.تو هم نگران نباش و بسپر به خدا .تاجایی که میدونم خانمهایی که سابقه سقط دارن باید تو بارداری قرص  آسپرین استفاده کنن واسه رقیق شدن خونشون.ان شاااله که این بار هردومون بارداری سالمی رو تجربه کنیم.چند تا از بچه های دیگه مثل من و شما تو این تاپیک بعداز سقطشون دوباره باردار شدن و این بار خداارو شکر هیچ مشگلی واسشون پیش نیومد.

بچه بخدا من خانومم آقا نیستم پس جوابمو بدید شاید بخاطر اسم مستعارم فک کنید آقام 

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2738
باز میخوای بری روی اعصاب من دختر  بازم گفتی دختره ؟؟ استغفرالله

😅😅😂 قربون اعصابت عزیزم 😙

خیلللللللی جات خالی بود تو تاپیک اعظم جون .  خیلی غصه تو میخوردم..  خداروشکر که حاجت روا شدی عزیزدلم 😍 

قربون تیکرررررررش 😄😀 ان شاالله صحیح و سلامت کاکل زریتو بغل بگیری 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزیرم منم تقریبا ۶ماه پیش یعنی دقیقا٢١ابان  بچه م رو  تو نه هفتگی از دست دادم.یعنی رفتم سو ...

خدا از دهنت بشنوه حنانه خانوم چون من مادرم فوت شدن هیشکی رو ندارم حرفامو بهش بگم امیدوارم بهم کمک کنید

قربونت بشم مهربونم، کوچیکته  ان شالله قسمت خودت بشه یه پسر ناز و خوش اخلاق 🤗 ممنونم از دعاها ...

❤❤❤❤❤❤❤

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مرسي عزيزم، ايشالا ماه ديگه تيكر بارداري شما رو ببينم😍

توکل بر خدا ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بچه ها من تازه به این گروه پیوستم ی سوال داشتم من دوساله ازدواج کردم و۶ماه پیش ی جنین ۱۰هفته و۶روزه ...

آره گلم خیلی از دوستان متاسفانه تجربه کردن.ان شاءالله به زودی دامنت سبز بشه

2706