عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013345 بازدید | 355184 پست
خوبی زینب جون. من دیروز گوشیم و تو محل کارم جا گذاشته بودم. همش یادت بودم. خب چی شد؟؟؟نینی مون چطور ...

سلام مهتاب جان. اتفاقا ب فکرت بودم دیدم نیستی ! خداروشکر همه چی خوب بود 😊 . 

12 هفته و 5 روزمه . تاریخ زایمان 13 /8 

تو چند هفته ای ؟زایمان چه تاریخیه ؟ 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
اره عزیزم  لتروزول و سینال آف و اچ سی جی و پروژسترون

سونو هم رفتین ک ببینین فولی چقدر بود سایزش؟راستی سینال اف چندتا زدین و هزبنش چقدر شد؟اخه من شنیدم خیلی گرونه و دور ناف تزریق میشه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسم میگفت دختره و ی عده میگفتن دختره و ی عده میگفتن پسره و خودمم باورم شده بود دختره حتی اسم هم انتخ ...

دقیقا مثل من..  حالا هم که رفتم سونو بازم  مطمئنن دختره!!! بهشون گفتم خواب بود جنسیتشو ندید گفتن آره برا دختر اینو میگن 😂!!😞 انگار بهشون وحی شده خیلی مصرن که دختره !! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سونو هم رفتین ک ببینین فولی چقدر بود سایزش؟راستی سینال اف چندتا زدین و هزبنش چقدر شد؟اخه من شنیدم خی ...

نه بیخیال سونو اینا شده بودم 

یه دونه فقط داده بود 

نه گرون نبود 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
دقیقا مثل من..  حالا هم که رفتم سونو بازم  مطمئنن دختره!!! بهشون گفتم خواب بود جنسیتشو ندی ...

باز میخوای بری روی اعصاب من دختر 

بازم گفتی دختره ؟؟

استغفرالله 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من فقط یه بسته اسید فولیک خوردم بعد این سری دکتر یدفولیک داد بدون هیچ توضیحی 😖😖😖😖😖 خودم اومدم ...

عجب يعني نگفت اون اسيد فوليك و نخوري اصلا؟ يد و ادامه بدي؟😕

دقيقا اين دكترا

منم هميشه ميگم اگه من از نت و ني ني سايت اين همه اطلاعات نداشتم تا الان سكته ميكردم با استرسايي كه دكترم بهم وارد كرد 

واسه همين مي خوام عوضش كنم

نه عزيزم نگران نباش حالا من شنيدم اسيد فوليك اضافه رو بدن خودش خارج ميكنه و جذب نميكنه

جذب بشه هم يه يه هفته كه چيزي نيست

يا امام رضا...بطلب❤️
اعظم جان شما ماهی ک باردار شدین دارو مصرف کردین مگه؟

اعظم جان خیییلی تبریک میگم انشالله صحیح و سالم بیاد بغلت

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

مدروکسی رو از چندم پری میخورن و برای چی هست؟؟ قرصه یا شیاف؟ همون پروژسترون؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مرسي عزيزم ايشالا كه اينطور باشه دوقلوهام همسان هستن، جنسيتشون يكي هست، 😘😘

پس ان شاءالله دوتاشون گل پسره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام عشقم چطوري؟😍😍 نميدونم چرا دلم ميخواد سراغتو بگيرم هميشه😍 مامان اتنا چطوره؟ اولدوز چشه چرا ...

سلام عشق عزیزم.خوبی ؟پسر گلت چطوره

الهی که زنده باشه واستون

چند وقت پیش که تو تاپیک گفتی پسرت به دنیا اومده واست پیام تبریک فرستادم اما فک کنم متوجه نشدی عزیزم.از لطف بی نهایتته عشق نازنین.والا تو انومالی گفتن جنسیت نی نیش دختره.یه کم به هم ربخته.البته حق هم داره هاا.بالاخره این همه مدت به یه چیز دیگه فک میکرده و حالا باید همشو از یاد ببره.بهش کاملا حق میدم.

بچه ها یه سوال دارم شما دکترتون چه دارو تقویتی بهتون داده؟دکتر من بهم اسید فولیک داده بود بعد این سر ...

عزيزم به من ويتامين D و اسيد فوليك ١ 

و دوفاستون 

دوفاستون روزي ٢ تا بقيه روزي يه دونه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزيزم به من ويتامين D و اسيد فوليك ١  و دوفاستون  دوفاستون روزي ٢ تا بقيه روزي يه دونه

عزیزم واسه لکه بینی دوفاستون میخوری؟به من شیاف داده شیاف خیلی بده کاش به منم قرص میداد

نمیدونم چیکار کنم به نظرتون منم همون اسید فولیک را ادامه بدم چرا الان یه دفعه بدون هیچ توضیحی قطعش کرد الان واسه سیستم عصبی بدن بچه احتیاج اخه 

بچه ها من تازه به این گروه پیوستم ی سوال داشتم من دوساله ازدواج کردم و۶ماه پیش ی جنین ۱۰هفته و۶روزه توی شکمم رو براثر ایست قلبیش از دست دادم تاحالا کسی از شما مث من شده؟

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2706