2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013514 بازدید | 355184 پست
@مامان_اتنا2     عزیزم ان شاالله ب سلامت زایمان کنی و صحیح و سلامت گل پسرت رو بغل بگیری. ...

ساعت چند وقت داری زینب جون؟؟؟؟ استرس نداشته باش یااااااا.  نی نی سالمه مطمئنا. جنسیتشم بپرس احتمالی بهت بگه. 😍😍😍😍

تولدم ۶۳/۷/۱۵ اقدامم ۹۷/۱۰/۱۰ صبحش

درسته باید جنسیت بر اساس جدول پسر میشد 

دیگه خواست و مصلحت خدا بر این بوده گل دخترتون خواهردار بشه 

فقط امیدوارم اونقدر این بچه واستون خیر و برکت و خوش نامی بیاره که تلخی این دو روز رو براحتی فراموش کنین

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه دعای قشنگی کردی عزیزم.  از ته قلبم دعا میکنم که به آرزوی دلت برسی.

اونجور که فهمیدم امروز قراره زایمان کنین مامان مهربون 

ان شالله خدا پشت و پناهتون باشه و گل پسرتون رو بسلامت بغل بگیرین و بسلامت بزرگش کنین 

ان شالله قدمش پرخیر و برکت باشه واستون

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2731
به به اعظم بانو، خوبی؟؟؟؟ دلم برات تنگ شده بود کلی

مرسی خانومی 

نی نی وقتتو گرفته دیگه یادی از ما نمیکنی مامان خانوم 

حالش خوبه ؟ تکون میخوره ؟ لک بینی نداری که دیگه ایشالا؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
به به اعظم بانو، خوبی؟؟؟؟ دلم برات تنگ شده بود کلی

زینب امروز ان تی داره استرس اونو دارم 

خدا کنه خوشحال برگرده 

درسته باید جنسیت بر اساس جدول پسر میشد  دیگه خواست و مصلحت خدا بر این بوده گل دخترتون خواهردار ...

امیدوارم دیگه هیچوقت نه دلم برای لباس پسرانه ضعف بره نه به ذهنم اسم پسرانه بیاد امیدوارم خدا دخترهامو عاقبت به خیر کنه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
مرسی خانومی  نی نی وقتتو گرفته دیگه یادی از ما نمیکنی مامان خانوم  حالش خوبه ؟ تکون میخو ...

شما تیکر گذاشتین شما هم باردارین؟؟؟؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

سلام دوستان عزیز دل

برای همه تون بهترین آغاز بهترین روز آرزو می کنم 

مامان آتنا عزیز به امید خداوند مهربون زایمان راحتی داشته باشی

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
امیدوارم دیگه هیچوقت نه دلم برای لباس پسرانه ضعف بره نه به ذهنم اسم پسرانه بیاد امیدوارم خدا دخترهام ...

ان شالله همیشه دلتون شاد باشه 

از کجا معلوم شاید خدا به زودی سورپرایزتون کرد

شما تیکر گذاشتین شما هم باردارین؟؟؟؟

آره اولدوز جان 

خداروشکر انتظار منم به پایان رسید البته دو هفته پر استرس گذروندم تا به تیکر رسید چون نه بی بی نشون میداد نه بتا بالا میرفت ناامید شده بودم که قربون آقا برم که معجزشو نشونم داد 

شنبه اومدم تاپیک که بگم راستش حال  تورو دیدم که خوب نیست حالم گرفته شد اتفاقا به زینب گفتم که ایکاش دعاهام در حق اولدوز هم به اجابت میرسید و هممون خوشحال میشدیم 

عزیزم کاملا درکت میکنم شرایط منم تقریبا مثل خودته ولی خب من تلاشی واسه جنسیت نکردم چون میدونم هرچی خدا بخواد همون میشه و رژیم و کیت و این چیزا الکیه 

عزیزم مطمئنم دخترات باعث سرافرازیت میشن و جای هزاران پسر رو واست میگیرن

[QUOTE=87599412]درسته باید جنسیت بر اساس جدول پسر میشد  دیگه خواست و مصلحت خدا بر این بوده گل د ...

همه نظرات 50 درصد درسته فک کنم 

آره اولدوز جان  خداروشکر انتظار منم به پایان رسید البته دو هفته پر استرس گذروندم تا به تیکر رس ...

عزیزم بهت تبریک میگم خدا را شکر که انتظار شما هم به پایان رسید انشالله که نی نی سالم با جنسیت دلخواه بغل بگیری 

چقدر ایمان خوبی داری که انقدر قشنگ همه چی را سپردی دست خدا امیدوارم به آرزوت برسی 

واسه منم دعا کن

2706