2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
مریناز عزیز دلم  خوبی ؟ دخملی خوبه؟ من بعد مدتها امدم تاپیک هیجان زده شدم بچه ها خیلی هاشون ...

سلام عزیزم مرسیییی تو خوبی 😍 پسر نازت خوبه؟ 

منم خبر زیادی ندارم خیلیا جدید اومدن نمیشناسم😅 محیا هم خبرشو ندارم تازه میخوام پیام بدم بهش

تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

الدوز  جان ایشالا دخترت صحیح و سالم بیاد بغلت این مورد رو مامان کیانا تجربه کرده و الان حسابی از اون حسا پشیمونه فک کنم باهاش حرف بزنی کمکت کنه😍 @کیانا_88    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها این که یه عده میگن بچه های شیر به شیر جنسیتشون یکی میشه راسته

پس چه جوری  من تو فامیلو اشناو دوست نگاه میکنم شیر به شیر دارن جنسیتشونم یکی نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها این که یه عده میگن بچه های شیر به شیر جنسیتشون یکی میشه راسته پس چه جوری  من تو فامیلو ...

من این اواخر مخصوصا وقتی پارک یا دکتر میرم چیزی که زیاد به چشمم خورده بچه های همجنس هست یعنی اولی اگز دختر باشه دومی هم دختره

یا دوتا پسرن یا دوتا دخترن

کم و بیش به چشمم جفت جور خورده

اما تنهاچیزی که کم کم دارم بهش معتقد میشم گذشته از حکمت و خواست خدا سال هست یه سال فرزند ذکور بیشتر یه سال مونث

مثلا سال گذشته اکثرا پسر بودن هرکی باردار بود تو اقوام ما پسر بود و پسر هست

پیارسال فقط تو خانواده داییم چهارتا تو فاصله دوماه دختر متولد شد

البته شاید اشتباه میکنم ولی ماهایی که ارزوی پسر داریم انگار حساسیتمون به همه چی زیاد میشه و دنبال اینطور یا اونطورها هستیم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
به شوهرم گفتم اگه خواست به مامانش بگه اونم گفته قدمش پر برکته اگه یه ناخنش معیوب میشد دنیا زیر و رو ...

خوش به حالت چ مادر شوهر فهمیده ایی داری حالا من قضیه بارداریمو چند شب پیش به مادرشوهرم گفتم میدونی چی گفت اولین چیزی که گفت گفت جنسیتش چیه نه گفت مبارک باشه نه گفت سالم باشه انقد دلم شکست ک الان با این حرف تو دارم به خدا زار زار به حال خودم گریه میکنم بعدش گفت چند ماهته منم گفتم تازه سه ماهم پرشده دوباره حرفی ک زد گفت الان بری جنسیتش معلوم میشه منم دیگ هیچی نگفتم بعدشم گفت ان شاء الله ک این یکی پسر باشه حالا فکرشو کن اگ دختر بود میخواست چ حرفایی بزنه اونم من ک سومین بچم کاش یه ذره از درک تورو مادرشوهر منم داشت

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
خوش به حالت چ مادر شوهر فهمیده ایی داری حالا من قضیه بارداریمو چند شب پیش به مادرشوهرم گفتم میدونی چ ...

چقدر سخته خدایا

میفهمم

جاری من وقتی پارسال دخترداداشم و‌دختر خواهرم بدنیا اومد

جلو شوهرم گفت بچه داداشت چی شد گفتم دختر گفت خواهرتم فکر کنم دختر شد درسته گفتم بله گفت واای فاطمه ماشالله چقدر دختر دارید

فکر کنم فقط یه پسر دارید نه 

منم گفتم بله خداوند مارو غرق رحمت خودش کرده و شاکرشیم

که خوشگلترین دخترا رو بهمون داده

حالا شکر خدا من همسرم غریبه س

طفلک خواهرم چقدر حرف شنید سر بارداری دومش که دختر شد

الهی بمیرم براش😔

خوش به حالت چ مادر شوهر فهمیده ایی داری حالا من قضیه بارداریمو چند شب پیش به مادرشوهرم گفتم میدونی چ ...

افسانه جون دخمل دومت چند وقتش بود باردار شدب

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
وای بهار عین من شدی توام. 😯😯😯نگران نباش منم همینطوری بودم تا از جام پا میشدم لک میدیدم خیلی مراقب ...

واي مهتاب خيلي نگرانم ميكنه اين لك الان خوبم فقط يه لحظه بود 

دو سه قطره😭 

اين ٣ ماه خيلي دوران پر استرسيه😭😭😭خيلي ميترسم😔

بخدا همسرم نميزاره تكون بخورم يعني 

مادر شوهرمم به خانوميرو فرستاده خونم كارامو انجام بده اصلا تكون نميخورم،فقط اتاقم بالاست پله زياده شايد از اونه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
چقدر سخته خدایا میفهمم جاری من وقتی پارسال دخترداداشم و‌دختر خواهرم بدنیا اومد جلو شوهرم گفت بچه ...

واگزار تمام اونایی که سر جنسیت بچه دل آدمو میشکنن به حضرت عباس...

واگزار تمام اونایی که سر جنسیت بچه دل آدمو میشکنن به حضرت عباس...

من کنار

خواهرم میدونی چیا شنید

از خانواده داییم خیلی دلش سوزوندن خیلی 

الانم به دختراش محل نمیدن

ولی بیشتر از همه دلم واسه مادرم خونه😔

بهش میگم از فامیل نپرس جنسیت بچه عروسش یا دخترش چیه 

میگه من که خوشحال میشم پسر باشه حسود نیستم که

ولی نمیدونم‌چرا ازم قایم میکنن تا ماه نهم میگن نرفته هنوز مشخص نیست😔😔😔

خدا نکنه گلم این فکرا چیه میکنی نه عزیزم خیلی هم خوبه.من سر هدیه بعد یه هفته تاخیر بتام ۲۰۰ بود .

ای وای خداکنه خدا ی نازی مثه هدیه بهم بده😍😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
ای وای خداکنه خدا ی نازی مثه هدیه بهم بده😍😍😍

ان شاءالله صحیح و سالم باشه نینی اولته چه دختر چه پسر هردو نعمته 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
چقدر سخته خدایا میفهمم جاری من وقتی پارسال دخترداداشم و‌دختر خواهرم بدنیا اومد جلو شوهرم گفت بچه ...

متاسفانه از این نوع آدما زیاد پیدا میشه چی بگم دوست ندارم نفرین کنم چون خدا خودش میبینه و جوابشونو میده

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706