2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
الهی  برای حال دلت بمیرم میفهممت نشستم برای دلت گریه کردم، خدایا........

عزیزم خوشحالم که درک میکنین و التماس دعا دارم ازتون 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
خب همین کم و کسری هم عزیزم....نميشه گفت که دیگه نداشتي.فقط وفقط خدا ميدونه چیزی که الان آرزوی ما باع ...

ممنون از دعای خوبت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولدوز عزیزم میدونم ته دلت چه غوغوایی هست که اینقدر ناراحتی , خدا مصلحت هر کاری رو خوب میدونه , ممکن ...

به شوهرم گفتم اگه خواست به مامانش بگه اونم گفته قدمش پر برکته اگه یه ناخنش معیوب میشد دنیا زیر و رو میشد الانم رفتن مولودی دو بار بهم زنگ زده که پاشو بیا دلت باز میشه منم گفتم فشارم افتاده تونستم میام الانم نرم عصر میرم خونشون خودش حدس زده که ناراحتم ولی خوب کاریه که شده و هیچکس مقصر نیست

دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم  چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم  ديشب ...

وای بهار عین من شدی توام. 😯😯😯نگران نباش منم همینطوری بودم تا از جام پا میشدم لک میدیدم خیلی مراقب باش فقط. منم ۱ ماه خونه مامانم بودم فقط واسه خواب میومدم خونه خودم. نزدیکی که نداری؟؟؟ راستی چیزای قاعده آور و سرچ کن اصلا بهشون لب نزن. مثل زعفران اویشن جعفری.....

2728
ممنونم مهربونم 😍 😍 😍  واقعا تا چشم به هم بزنی تموم ميشه نمیفهمی کی زمان زایمانت رسید

استرس واسه جراحی نداری؟؟؟ من از الان واسه اون موقع استرس دارم. آخه من خیلی به زخم و سوزن و ...  کم تحملم

دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم  چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم  ديشب ...

عزیزم شاید هماتوم داری نگران نباش نی نی بزرگ بشه اونم جذب میشه

مطمین باش به زودي ميرسه.  گرچه من خودم دوران بارداری رو هم خیلی دوست داشتم. ولی واقعا الان که ...

لطفا واسه من و سلامتی نی نیم دعا کن زمان زایمانت. دعای زنی که تازه زایمان کرده برآورده میشه.

خانمی امیدوارم پسر گلتو فردا با آرامش بغل بگیری و همه رو دعا کن مخصوصا منو که آرامشمو بدست بیارم با نی نی توی دلم بتونم ارتباط برقرار کنم دیگه وقتی دنبال اسم میگردم اسم پسر نیاد تو ذهنم و بغضم نگیره

یادم بره همه چیزهایی که دلمو میشکنه

بیچاره نی نیم از دیروز چندان حرکاتی ازش حس نکردم برای اونم دلم میسوزه خدا هر دو فرشته مو برام نگهداره و به منتظرا نی نی دلخواهشون بده

@مامان_اتنا2    

حالت بهتره اولدوز جون؟؟؟  گریه نکن زیاد به خدا اون طفلی تو شکمت اذیت میشه هاااا

حالم که نه دارم از نو خودمو بازسازی میکنم هم به خاطر دخترم هم به خاطر نی نی ولی هنوز بغض تو دلمه و یادش میوفتم ناخود آگاه اشک از چشمام میریزه

حالم که نه دارم از نو خودمو بازسازی میکنم هم به خاطر دخترم هم به خاطر نی نی ولی هنوز بغض تو دلمه و ی ...

عزیزدلم میفهمم و هیچی ندارم برای ارامشت بگم😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

مامان اتنای عزیز😘

@مامان_اتنا2    

انشالله به سلامتی گل پسرتو بغل بگیری

التماس دعا

اون‌لحظه که پاک ترین لحظه مادر هست مارو دعا کن حتما❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706