2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
سلام گلم ممنون خوبیم شکر خدانکنه خانومی..ازترس شوهرم دیرمیام نی نی سایت بفهمه خونم حلاله میگه بچه وم ...

خوب خدا رو شکر که خوبین گلم .اشکال نداره به  حرف همسرت گوش کن و در طول روز یه مدت کوتاهی بیا سر گوشی.ان شاءالله دوران بارداریتو به سلامت بگذرونی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزيزم انشالله زايمان خوب و راحتي داشته باشي😘😘  مامان آتنا به دادم برس من بازم لك ديدم😢

نگران نباش بهار جان بیشتر استراحت کن و شیافت هم مرتب استفاده کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش همین که صدای ضربان قلبش رو شنیدی خيالمون راحته.  سختیش بیشتر همون سه ماه اول ...

اي خدا خيلي نگرانم😢 

هزاز تا فكرو خيال مياد تو ذهنم 

هفته ديگه دو ماهم تموم ميشه 

يعني اين سه ماه تموم ميشه اي خدا ني نيمو به خودت سپردم🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
مطمین باش به زودي ميرسه.  گرچه من خودم دوران بارداری رو هم خیلی دوست داشتم. ولی واقعا الان که ...

مهربانو ان شاءالله فردا زایمان راحتی داشته باشی و گل پسرتو به سلامت بغل بگیری .از ته دلت دعامون کن .انتظار دیگه داره کمرمو میشکنه .

2728
خوب خدا رو شکر که خوبین گلم .اشکال نداره به  حرف همسرت گوش کن و در طول روز یه مدت کوتاهی بیا سر ...

حتماعزیزم..ایشاالله فقط میترسم خارج رحمی باشه علایمی ندارم اصلا نظرت بعددوروزعقب انداختن بتای۲۰۰کمه؟؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
نگران نباش بهار جان بیشتر استراحت کن و شیافت هم مرتب استفاده کن

من سرما هم خوردم همش سرفه ميكنم

موقع سرفه فشار مياد تو شكمم نكنه از اون باشه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
قربون دلت عزیزم.....ایشالا به زودی جاش برات سبز میشه😘

ممنون عزيزم 🌺الهي ك هيچ مادري همچين اتفاق تلخي براش نيوفته 

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
مهربانو ان شاءالله فردا زایمان راحتی داشته باشی و گل پسرتو به سلامت بغل بگیری .از ته دلت دعامون کن . ...

مامانهدیه بتا بیشتراز۲۰۰ته میگن 

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
مهربانو ان شاءالله فردا زایمان راحتی داشته باشی و گل پسرتو به سلامت بغل بگیری .از ته دلت دعامون کن . ...

ای جانم عزیزم ميدونم که چقدر انتظار کشیدی. انشالله که این انتظارت خیلی زود زود تموم بشه. حتما به یادت هستم. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
حتماعزیزم..ایشاالله فقط میترسم خارج رحمی باشه علایمی ندارم اصلا نظرت بعددوروزعقب انداختن بتای۲۰۰کمه؟ ...

خدا نکنه گلم این فکرا چیه میکنی نه عزیزم خیلی هم خوبه.من سر هدیه بعد یه هفته تاخیر بتام ۲۰۰ بود .

ای جانم عزیزم ميدونم که چقدر انتظار کشیدی. انشالله که این انتظارت خیلی زود زود تموم بشه. حتما به یاد ...

❤❤❤❤❤❤با دعای شما ان شاءالله

من سرما هم خوردم همش سرفه ميكنم موقع سرفه فشار مياد تو شكمم نكنه از اون باشه

احتمال داره آب نمک قرقره کن

قدر اين بچه رو وقتي ميفهميدي ك خداي نكرده مثل من وقتي ميرفتي سونوگرافي ميگفتن قلب بچه وايستاده وبايد ...

حق با شماست اگه ناخواسته دلتون به خاطر پیامهای من شکست معذرت میخوام

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706