2410
2716
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3009980 بازدید | 355183 پست
خب همین کم و کسری هم عزیزم....نميشه گفت که دیگه نداشتي.فقط وفقط خدا ميدونه چیزی که الان آرزوی ما باع ...

مامان اتنا جان ان شالله ک فردا زایمان خوبی داشته باشیدعزبزمممممم به حق امام زمان ک پسرتون صحیح و سالم بیاد بغلتون و سرباز امام زمان باشند ...التماس دعا دارم ازتون خیلی.دعا کنید زودتر بارداربشم یه پسر سالم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکس سرزنشت نمیکنه عزیزم و کاملا درکت میکنیم هرکاری لازمه برای اروم شدنت انجام بده حتی گریه چون ه ...

عزیزم شما ی دونه دختر داری یا دوتا؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خب همین کم و کسری هم عزیزم....نميشه گفت که دیگه نداشتي.فقط وفقط خدا ميدونه چیزی که الان آرزوی ما باع ...

واقعا مامان آتنا فردا زایمان دارین ? وای که چه هیجانی , من به جا شما خیلی ذوق کردم . از ته دلم برا شما و نینی عزیزتون آرزوی سلامتی میکنم و زایمان راحتی داشته باشین و گل پسرتون رو صحیح و سالم بغل بگیرین   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2456
مامان اتنا جان ان شالله ک فردا زایمان خوبی داشته باشیدعزبزمممممم به حق امام زمان ک پسرتون صحیح و سال ...

چه دعای قشنگی کردی عزیزم. 

از ته قلبم دعا میکنم که به آرزوی دلت برسی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
@shiba76    عشقم خوبی ؟نینی خوبه فداش بشم

سلام گلم ممنون خوبیم شکر خدانکنه خانومی..ازترس شوهرم دیرمیام نی نی سایت بفهمه خونم حلاله میگه بچه ومن هیچیمون نشه واسمون ضررداره ولی چیکارکنم معتادشدم به گوشی😒😒

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم 

چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم 

ديشب يخورده آشپزي كردم امروز اينحوري شدم 

از فردا بايد برم خونه مامانم بمونم😢

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
واقعا مامان آتنا فردا زایمان دارین ? وای که چه هیجانی , من به جا شما خیلی ذوق کردم . از ته دلم برا ش ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 

واقعا تا چشم به هم بزنی تموم ميشه نمیفهمی کی زمان زایمانت رسید 

2714
چه دعای قشنگی کردی عزیزم.  از ته قلبم دعا میکنم که به آرزوی دلت برسی.

ای وای عزیزم ایشاالله هم تو هم نی نی سالم وسلامت باشین گلم ایشاالله زایمان راحتی داشته باشین توروخدا بعد نی نی عکسشو بفرست ببینیمش منم صداکن😍😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
چه دعای قشنگی کردی عزیزم.  از ته قلبم دعا میکنم که به آرزوی دلت برسی.

عزيزم انشالله زايمان خوب و راحتي داشته باشي😘😘 

مامان آتنا به دادم برس من بازم لك ديدم😢

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
دوستان سلام خوبين؟من امروز بازم لك ديدم  چيكار كنم؟😢 شياف هم گذاشتم بازم استراحتم  ديشب ...

عیبی نداره پیش مياد عزیزم. 

آره همون خونه مادرت باشی خیالت راحت تره 

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍  واقعا تا چشم به هم بزنی تموم ميشه نمیفهمی کی زمان زایمانت رسید

اتفاقا دیشب داشتم به شوهرم میگفتم یعنی روزی میرسه که من فرداش زایمانم باشه , وای چقدر لذت بخشه که اون روز برسه . انشاا... که با خبر خوش خبر سلامتی زایمانت رو بدی بهمون و عکس گل پسر نازتو هم برامون بفرستی مامان مهربون     

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
عزيزم انشالله زايمان خوب و راحتي داشته باشي😘😘  مامان آتنا به دادم برس من بازم لك ديدم😢

عزیزم نگران نباش همین که صدای ضربان قلبش رو شنیدی خيالمون راحته. 

سختیش بیشتر همون سه ماه اول بارداريه. 

واقعا همون آشپزی که گفتی ميتونه اثر گذار باشه. 

اتفاقا دیشب داشتم به شوهرم میگفتم یعنی روزی میرسه که من فرداش زایمانم باشه , وای چقدر لذت بخشه که او ...

مطمین باش به زودي ميرسه. 

گرچه من خودم دوران بارداری رو هم خیلی دوست داشتم. ولی واقعا الان که دبگه زمانش تعیین شده خیلی مشتاق اومدنش شدم. 

2706