2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3009978 بازدید | 355183 پست
بهار عزیزم اینا همه احتماله  نی نیناز شما که بزرگ شده بود اصلا مشخص نبود کجاست بیشتر وسط بود ب ...

فداتشم مهسا جان 😘.  هر چی که هست ان شاالله سالم باشه و ب سلامت بیاد بغلم . درسته  خیلی پسر دوست دارم واینکه نمیخوام نیش وکنایه بشنوم ،ولی دختر هم شد پرنسسمه و خیلی دوستش دارم .

اینو هم میدونم همیشه ... هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود ..!!😞

توکل ب خدا ... 😔

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

عزیز دلم. 

جمله ای بین حرفات بود که گفتی فقط با اومدن يه پسر تا آخر عمرت تمام مشکلات حل ميشد. در حالیکه آدم از آینده هیچ اطلاعی نداره و مصلحت خودش رو واقعا نميدونه. 

شاید اگه این پسر ميشد همون آینده شرایطی برات پیش ميومد که خودت به خدا ميگفتی کاش اینم دختر ميشد. 

آدم اصلا نميتونه به زور از خدا چیزی بخواد و خوشبختی خودش رو تعیین کنه و فقط بهترین راه اينه که صلاح و مصلحت خودش رو به خدا بسپاره. اینجوری اون هدیه ای که خدا داد ديگه خیالش راحته که به نفعشه. 

ميدونم الان شاید این حرفا برات مسخره بیاد و جاش نباشه که من بگم. و همین اشک ها دلت رو آرومتر میکنه. 

ولی در آینده حتما به حرف های من میرسی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیز دلم.  جمله ای بین حرفات بود که گفتی فقط با اومدن يه پسر تا آخر عمرت تمام مشکلات حل ميشد. ...

نه خانمی نگفتم هیچ مشکلی نداشتم گفتم با اومدن پسر به زندگیم دیگه کم و کسری نداشتم گفتم تا آخر عمر از خدا تشکر میکردم مشکلات که همیشه هست ولی راه حل اونا رو آدم یه جورایی پیدا میکنه این که کاملش دست خداست این اذیت میکنه که خدا که از دل آدم خبر داره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
نه خانمی نگفتم هیچ مشکلی نداشتم گفتم با اومدن پسر به زندگیم دیگه کم و کسری نداشتم گفتم تا آخر عمر از ...

اولدوز عزیزم میدونم ته دلت چه غوغوایی هست که اینقدر ناراحتی , خدا مصلحت هر کاری رو خوب میدونه , ممکنه همین دختر فردا باعث سرفرازیت بشه و دکتر و یا هر چیزی دیگه بشه ولی اگه پسر بود اینجور نباشه , به خیلی چیزهای دیگه فکر کن . به خدا دختر که بد نیست اتفاقا همبازی بچت میشه و اصلا کاری هم به کنایه های مردم نداشته باش . من خودم عاشق پسرم ولی نه به خاطر کنایه و حرف های مردم بلکه من کلا عشقم پسره از بچگی . اتفاقا مادرشوهر و خواهر شوهرام همش میگن دختر باشه رو تخم چشمامونه , ولی من خودم عشق پسرم . شاید اگه تقدیرم هم پسر نباشه مثل شما بی نهایت ناراحت بشم ولی خوشحالم میشم خون دخترم خواهر دار میشه و از تنهایی در میاد 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2714
نه خانمی نگفتم هیچ مشکلی نداشتم گفتم با اومدن پسر به زندگیم دیگه کم و کسری نداشتم گفتم تا آخر عمر از ...

خب همین کم و کسری هم عزیزم....نميشه گفت که دیگه نداشتي.فقط وفقط خدا ميدونه چیزی که الان آرزوی ما باعث خوشبختی ما ميشه يا نه؟  

بگذریم... فقط الان از خدا برای دلت آرامش و شادی دوباره میخوام. و ميدونم که حتما بهش میرسی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

الهی  برای حال دلت بمیرم میفهممت نشستم برای دلت گریه کردم، خدایا........ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
هیچکس سرزنشت نمیکنه عزیزم و کاملا درکت میکنیم هرکاری لازمه برای اروم شدنت انجام بده حتی گریه چون ه ...

وای چقدر ناراحت شدم 😔😔😔😔

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

من شوهرم همش دعوام میکنه میگه چرا همش پسر پسر میکنی مگه پسر چیه , هر چند میدونم خودشم پسر دوست داره ولی من اینقدر بی رویه میکنم و میگم پسر میخوام که اون همش میگه پسر چیه که خودتو کشتی برا پسر , واقعا خودمم نمیدونم چرا اینقدر پسر دوست دارم , البته داداش هم ندارم نمیدونم شاید دلیلش هم این باشه . تنها دعا میکنم انشاا... که اول از همه تمام نینی ها صحیح و سالم باشن تو شکم مامانشون و صحیح و سالم بغلشون بگیرن 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
متاسفانه از ساعت ۵ دیروز تا الان فقط گریه کردم و چشمام به شدت پف کرده و هیچ جا نمیتونم برم تازه چند ...

قدر اين بچه رو وقتي ميفهميدي ك خداي نكرده مثل من وقتي ميرفتي سونوگرافي ميگفتن قلب بچه وايستاده وبايد سقط كني من چهار ماهه با بچه اي ك قرار بود اول تير بدنيا بياد دارم خاطره سازي ميكنم و أشك ميريزم  هنوز داغش رو سينمه و نميتونم هضمش كنم .بخاطر همه چيز زندگيت خدارو شكر كن داري ناشكري ميكني من مامانم ٣تا دختر داره بچه اولمم دختره اين دومي بود ك اينطوري شد بخدا قسم اگه دختر بود رو چشمام ميزاشتمش

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
2706