2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3009990 بازدید | 355183 پست

سلام ... امید وارم که خدا دل همه ی آدمای روی زمین رو با رسوندن به آرزوهاشون شاد کنه

... امیدوارم ههممون بتونیم در کنار نماز و دعاهامون برای همه ی اطرافیانمون دعای خیر و خوشی بکنیم

...من این ماه خیلی امیدوار بودم به بارداریم همه چیم خوب بود. کیت تخمک گذاریمم این ماه مثبت شددد 

اما باز دارم پریود میشم... خیلی ناراحتم 

همش دارم دارم گریه میکنم

مامانا تو رو خدا برا هممون دعا کنین 

خیلی  میترسمممممم ...میترسم نتونم هیچوقت مامان بشمم....

تو روو خدا دعا کنین 

دعا کنین هیچکس آرزوی مادر شدن به دلش نمونه

منتظرم اومدن رضا کوچولوی عزیزم هستم ...              به امید خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی من اومدم رفتیم سونو گفت دختره پرسیدم قطعیه گفت آره بعد ماهها تلاش و انواع دعا و نذر و ن ...

سلام الدوز جان ،خداروشکر که نینی سالمه ،امیدوارم خدا به خودت و همسرت و بچه هات سلامتی بده و انقدر با دخترهات خوشبخت بشی که یادت بره روزی دلت جنسیت دیگه ای  میخواسته😘🌹🌸

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2720
اولدوز عزیز  واقعا و از ته دل دوست داشتم که به ارزوت برسی،از جملات کلیشه ای و توجیهی اصلا نمیخ ...

۷ ساله از خدا خواستم همیشه بهش پناه آوردم تو این بارداری هم همه چی رو با توکل به خدا انجام دادم ولی نا امیدم کرد حسرت و داغشو به دلم گذاشت مطمینم مهرش به دلم خواهد نشست ولی حسرتش از یادم نخواهد رفت

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
الدوز جان ببخشید میپرسم خواهری همسرتون ازمایش اسپرم داده بودن ؟ جدول چینی جنسیت نی نی تون رو چی میزن ...

آره آزمایشم داده بود خیلی خوب بود طبق جدول چینی هم پسر میشد

سلام گلم، من اصلن این تاپیک نمیام اتفاقی اومدم و فهمیدم چی شده، خواستم از تجربم بهت بگم  منم تم ...

تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرامش دلم اون موقع خدا در جوابم یه چیزهایی میاورد که میفهمیدم دختره و اینقدر وابسته ش نمیشدم اصلا علایمم که همش پسر بود میذارم کنار تمام خوابهام رنگ و بوی پسر داشت خدا میدونست چقدر از ته دل میخوام پسر بشه چه کارهای خیری که کردم و در جواب تشکر یکی تو دلم به خدا گفتم خدایا حاجت من فقط اینه اینو بهم بده چیز دیگه ای نمیخوام

شکر خدا هم شاغلم هم شوهرم خوبه هم دختر زیبایی دارم هم خونه خودمون داریم میسازیم و قدمش پر برکته هیچی به غیر از این مورد کم نداشتم و با اومدن یه پسر به زندگیم تا اخر عمر از خدا تشکر میکردم

ولی فکر نمیکردم روز نیمه شعبان امسالم اینقدر با گریه بگذره از صبح بازم گریه میکنم دلم آروم نمیشه سرزنشم نکنین از هیچکس ناراحت نیستم فقط از خدا دلم گرفته چون برآورده شدن این آرزو فقط تو دست خدا بود و تا چهارماه امیدوارم کرد و بعدش بهم نداد فقط کاش حکمتش میفهمیدم

2714
تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

میدونم انتظار سخته و نرسیدن به هدف سخت تر.ولی تو خونه نمون.امروز برو بیرون حال و هوای بیرون برو بیای جمعیت و شادی کم کم به زندگی عادی برمیگردونه.یه آشنایی داریم خانومه وقتی برای دومین بارداری باز هم دختر شد شوهر با حالت قهر از خونه زده بود بیرون تا دو روز هم نیومده بود.میخوام بگم همین که خانوادت باهات همراهه و کنار ناراحتیت ،اذیت نمیکنن و همراهت هست باید حالت بهتر بشه.چند روز بعد حتما بهتر میشی.به روزی فکر کن کع دختر کوچولوت خانم دکتر شده باعث افتخارت شده😍

میدونم انتظار سخته و نرسیدن به هدف سخت تر.ولی تو خونه نمون.امروز برو بیرون حال و هوای بیرون برو بیای ...

متاسفانه از ساعت ۵ دیروز تا الان فقط گریه کردم و چشمام به شدت پف کرده و هیچ جا نمیتونم برم تازه چند جایی هم دعوتم کردن برا جشن ولی هیچ حوصله ای ندارم چون همش چشمام اشکیه نمیخوام اصلا بیرون برم

سلام گلم، من اصلن این تاپیک نمیام اتفاقی اومدم و فهمیدم چی شده، خواستم از تجربم بهت بگم  منم تم ...

عزيزم شما شرايطتون با اين دوستمون خيلي فرق ميكنه، شما يه پسر داشتي دومي هم ميخواستي پسر باشه!!! اين حجم از ناراحتي شما براي دختر شدن بچه ي دوم واقعا قابل درك نيست من يه پسر يك و نيم ساله دارم بچه ي دوم رو فقط به خاطر اين كه يه دختر هم داشته باشم ميخوام، واقعا هر خونه اي حداقل يه دختر رو ميخواد

متاسفانه از ساعت ۵ دیروز تا الان فقط گریه کردم و چشمام به شدت پف کرده و هیچ جا نمیتونم برم تازه چند ...

عزیزم.با عینک آفتابی برو.😎به خاطر دخترت که الان میفهمه همه چیزو باید حالت رو زود خوب کنی و هیچ کس جز خودت نمیتونه این کارو کنه.

تقدیرم رو زمانی میتونستم راحت بپذیرم که لا اقل هر وقت خوابی دیدم یا حتی به قرآن پناه آوردم برای آرام ...

هیچکس سرزنشت نمیکنه عزیزم و کاملا درکت میکنیم

هرکاری لازمه برای اروم شدنت انجام بده حتی گریه

چون هیچی مثل گریه زن اروم نمیکنه 

میفهمم چقدر سخته چون من یبار تجربه کردم

با اینکه مزاجم گرم بود بخاطر مصرف گرمیجات تمام بدنم کهیر میزد تا صبح توی اتاق خوابم کیسه یخ روی کهیرهای بدنم‌میزاشتم و از شدت سوزش اشک میریختم کلی دعا و‌نذر کردم چون ارزو داشتم پسر داشته باشم یه دختر داشتم تمام نوه های مادرمم دختر بود و کلی کنایه به مادرم میزدن، تمام کارهارو انجام دادم هیچی از قلم ننداختم شبهای قدر التماس کردم انقدر که مطمین بودم پسره حتی خوابش دیده بودم وقتی اشکهای مادرم پاک میکردم که میگفت اینک دختر شه فامیل چی بهم میگن با اطمینان گفتم پسره مادرم، رفتم ان تی گفت احتمالا پسره مادر دل شکسته و داغ دیده م چقدر خندید شیرینی پخش کرد که رفتم انومالی گفت با قطعیت دختره، حتی صبر نکردم برگه سونو رو بگیرم نمیدونستم چطور زنگ بزنم به مادر و‌خواهرم بگم، فقط اشک میریختم دنبال جایی بودم که تنها باشم و خلوت کنم کجا اشتباه کردم من (خدایا منو ببخش) مادر و خواهرم اومدن پیشم هرسه گریه میکردیم ، هیچی ارومم نمیکرد دلم به اونمه اسیبی که به بدنم زدم میسوخت کبد و‌مخصوصا کیسه صفرام که داغون شد،

راستش بخوایید تا قبل زایمان همش فکر میکردم شاید نتونم دوسش داشته باشم ، اما وقتی به دنیا اومد  

هرروز به خودم میگفتم من واقعا پسر میخواستم 

یعنی خوشبختر از من هست

انقدر برام شیرینه که با هراران پسر عوضش نمیکنم

اگر الانم اینجام خدا میدونه فقط و فقط به خاطر همسرم و‌ نیش و‌کنایه ای که به مادرم میزنن هستم ، انقدر که این اواخر وقتی توی فامیل زن باردار میبینه سوال میکنه جنسیش چیه همه پنهان میکنن که نکنه چشم بخوره و اینا منو عذاب میده ، مادرم داغ دیده و ارزومه خوشحال بشه، اما در اخر باز هرچی خودش صلاح بدونه من راضیم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

الدوز جان واقعاً دركت ميكنم، نميدونم چرا بعضي اوقات خدا باهامون اينكارو ميكنه.😔

دو سه روز پیش خواب دیدم با دخترم رفتیم حیاطمون و دو تا پسربچه هم پیشمن دیدم خیار کاشتم یه بوته س ولی ...

منم سر بچه اولم خواب ميديدم بچم پسره، همه اطرافيان هم ميگفتن بچت پسره، انقدر به خودم تلقين كرده بودم كه پسره، رفتم دكتر خودم سونو كرد گفت حاج خانومه، باورت نميشه نزديك بود سكته مغزي بكنم بخدا، ولي واسه اين دوقلوها نه به علايم دقت دارم نه خواب ميبينم هيچي، ببينم خدا چي ميخواد، 🙂

انقدر حالم بده كه نگو

2706