2410
2716
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3009991 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نی نی شما جنسیتش قطعی شده؟ 

اولدوز عزیز 

واقعا و از ته دل دوست داشتم که به ارزوت برسی،از جملات کلیشه ای و توجیهی اصلا نمیخوام استفاده کنم،آرزویی هست که همه ی ما داریمش و فقط نوعش فرق میکنه،خب به هرحال وقتی محقق نمیشه آدم دلگیر میشه،از خدا میخوام هر جی زودتر مهرش رو بندازه به دلت و بشه چشم و چراغ زندگیت،به حرف مردم اصلا اهمیت نده ،من اگر دوست دارم پسر دار بشم چون خودم واقعا دوست دارم و از بچگی عاشق این بودم که پسر بچه داشته باشم،ولی اینکه بخوام به خاطر کسی پسر دار بشم هرگز این فکر رو نکردم ،به کسی ارتباط نداره،الان توی فامیلاتون بچه هاشون پسر یا دختر بشه واقعا چه تاثیری توی زندگی شما داره که من و شما به خاطر کسی چیزی رو از خدا بخواهیم.

از دوران بارداریت لذت ببر و همه چی رو به خدای متعال بسپار.

❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ولی هنوز تو شوکم رفتیم براش شیشه شیر صورتی و یه سرهمی صورتی خریدیم دخترم نفهمه علت ناراحتیم چی بوده ...

بر اساس جدول چینی هم پسر بود؟

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2720
سلام به همگی من اومدم رفتیم سونو گفت دختره پرسیدم قطعیه گفت آره بعد ماهها تلاش و انواع دعا و نذر و ن ...

عزیز دلم خدا رو هزار مرتبه شکر به خاطر سلامتیش.ان شاءالله صحیح و سالم بغلش بگیری .ان شاءالله گل دخترات باعث افتخار دو دنیات بشن ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
استرس دارم 😓 چقدر بچه برای مادر عزیزه ! ب جونم بسته ست فسقلی، شب و روز ندارم از فکرو خیال ! یه ریز ...

ان شاءالله عزیز دلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دروغ چرا فعلا کلمه ای هم با شوهرم و دخترم حرف نزدم فقط گریه میکنم شوهرم هر از گاهی میگه همین که سالم ...

سلام الدوز جان نمیدونم چی بگم ک حالت بهتر شه اما حال الان  تو میفهمم هیچی مث حرفای دیگران حال آدم بد نمیکنه ولی سعی کن خیلی صریح جواب این نوع آدمارو بدی تا دیگ به خودشون اجازه ی نذرخواهی ندن.. منم روزی ک سر دختر دومم تو سونوی 15هفته بهم گفتن95درصد دختره حال امروز تورو داشتم نه اینکه دوتا دختر نخوام نه من همیشه به همسرم گفتم اگ ده تاهم شده بچه بیاریم تا یک دیگ هم دختر داشته باشیم اینجوری دختر بزرگم یه همدم و مونس برای خودش داره مث من تنها دیگ نیس ولی تو اون شرایط نیش و کنایه اطرافیان دوست داشتم بچه دومم پسر و سوم دختر باشه به خدا برای یه دختر هیچی بهتر از یه خواهر ک هم درد و هم صحبتش باشه نیست مطمنم چند وقت دیگ همه ی این روزارو فراموش میکنی و فرشته ی کوچولوتو با هیچ چی توی دنیا عوض نمیکنی ❤❤❤❤

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2714
انشاا... عزیز دلم خوش خبر میای  به خودت و نینی استرس نده , استرس خیلی بده ولی خب دوران باردار ...

مرسی عزیزم ، ان شاالله بتونم خوشحالتون کنم 😊. 

خدا نی نی های همه رو حفظ کنه ان شاالله و صحیح و سلامت دنیا بیان 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
دو سه روز پیش خواب دیدم با دخترم رفتیم حیاطمون و دو تا پسربچه هم پیشمن دیدم خیار کاشتم یه بوته س ولی ...

سلام گلم، من اصلن این تاپیک نمیام اتفاقی اومدم و فهمیدم چی شده، خواستم از تجربم بهت بگم  منم تمام علائم پسر رو داشتم و جالبیش اینجاس که تو ان تی هم احتمالی پسر گفتن بهم، منم به طرز وحشتناکی دوست داشتم پسر بشه،  حتی روزی که از ان تی بر میگشتم از خوشحالی یه کار خیر کردم، حالا فکر کن تو آنومالی گفتن دختر  اگه بگم نزدیک یک ماه گریه کردم باورت میشه؟ با حسرت پسر بچه های خیابون رو نگاه میکردم  اصلن یه حال بدی  حتی گاهی میگفتم اگه خودش سقط بشه بدم نمیشه ها، حالا دخترم ۶ ماهشه  هنوز دلم پسر دوس داره  ولی دیگه دخترم شده دنیام ، به خدا از دیدنش سیر نمیشم  بمب آرامشه ، دیگه هم قصد بچه دار شدن ندارم، درکت میکنم  ولی خوب این یه مساله اتفاقی هست و اراده شما درش دخیل نیست، بنابراین سعی کن زودتر باهاش کنار بیای و حالتو خوب کنی  امیدوارم با فکرای مثبت بتونی به خوبی و خوشی تقدیرت رو بپزیری

راستی تو این سونو crl رو ننوشته یعنی دیگه نمینویسن؟ من میخواستم ببینم الان چقدر شده اونقدر حالم گرفت ...

الدوز جان ببخشید میپرسم خواهری همسرتون ازمایش اسپرم داده بودن ؟ جدول چینی جنسیت نی نی تون رو چی میزنه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مهسا جان مال منو هم مطمئنی دختره ؟

بهار عزیزم اینا همه احتماله 

نی نیناز شما که بزرگ شده بود اصلا مشخص نبود کجاست بیشتر وسط بود به خاطر همین گفتم ان تی

حس من میگه نی نی تو پسره نمیدونم چرا هم شما هم اروین 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
الدوز جان ببخشید میپرسم خواهری همسرتون ازمایش اسپرم داده بودن ؟ جدول چینی جنسیت نی نی تون رو چی میزن ...

ماهور جان گفتن همسرشون ازمایش داده بود و همه چی خوب بود

تو صفحه قبل از اقدامش گفت

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706