2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013126 بازدید | 355184 پست
ولی صبح رژ زدم و پاک شده بعد از ظهر یه عکس بدون رژ و طبیعی میفرستم

عزیزم مگه رژ ضرر نداره که میزنی؟

راستی ضد آفتاب چی استفاده میکنین شما ؟من خیلی حساس شدم که نکنه ضرر داشته باشه اینی که استفاده میکنم 

من الارو مصرف میکنم همیشه 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
تینا جان استرادیول رو برا چی میدن؟؟سایز فولی تو ماهی که باردارشدی میدونی؟؟

واسه بالا بردن ضخامت آندومتر داد فک کنم البته قبلا هم استفاده کرده بودم فقط این ماه همراه پروژسترون داد 

فولی 17 بود 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه رژ ضرر نداره که میزنی؟ راستی ضد آفتاب چی استفاده میکنین شما ؟من خیلی حساس شدم که نکنه ضرر ...

والا چون صبح میام اداره خیلی رنگ پریده میشم بعدشم اونقدر پوستش خشک میشه که مجبور میشم ولی در کل زیاد اهل ارایش نیستم تو خونه که هیچی نمیزنم

ضد آفتاب هم نمیزنم فعلا

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
والا چون صبح میام اداره خیلی رنگ پریده میشم بعدشم اونقدر پوستش خشک میشه که مجبور میشم ولی در کل زیاد ...

من خیلی نگران مصرف ضد آفتاب هستم نمیدونم از کی بپرسم که چی خوبه 

2728
سلام عزیز دلم خوبی؟   نینی کوچولوی ما چطوره؟   والا از قدیمی ها محيا و گلدونه که منتظرن. ...

سلام عزیز دلم

من بازم بعد از مدتها امدم تاپیک دیدن اینکه دیگه چیزی نمونده که پسر گل تو تو آغوش بگیری یه حس خوشحالی به من دست داده باور اینکه یکسال پیش هر روز من اینجا بودم و الان بعد از این همه مدت امدم برام جالب اما همیشه همیشه بیاد بچه های اینجا هستم

از قدیمی ها کی بار دار شده 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
قربونت برم نیر جون خدا پسر گلت رو حفظ کنه❤️❤️

مریناز عزیز دلم 

خوبی ؟

دخملی خوبه؟

من بعد مدتها امدم تاپیک هیجان زده شدم

بچه ها خیلی هاشون بچه دار شدن یا باردارن

از قدیمی ها کی بار دار شده انقد صفحه ها رفته جلو که من دقیق نمی تونم بفهم کی بچه دار شده کی باردار محیا چی کار می کنه ؟

ممنون آروین جون یه مقدار امیدوار شدم از دیروز فکرم درگیر بود البته اول سلامتیش مهمتر هست خودم دختر د ...

تبریک می گم خدا جون تو هم باردار شدی مبارک عزیزم

سلام دوستان صبح قشنگتون بخیر...بچه ها اینجا کسی قرص ویتا گنوس استفاده کرده واسه چه کاریه....واینکه اگه استفاده کنی بعدا رو جنسیت اثر نمیزاره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم من از ته دل ایمان دارم این که چه بچه ای داشته باشیم فقط و فقط و فقط دست خداست نه جدول چینی نه ...

ممنون آروین جون شما باعث شدی که من آرامش بگیرم انشاا....هرچی ازخدا میخواهی خدا بهت بده💋💋💋💋

دوستان سلام روزتون پر از اتفاقهای خوب

من سیکلهام ۲۷ و ۲۸ و گاهی ۲۹ روزه

تخمک گذاریم اگر متوجه بشم ۱۴ یا ۱۵ بوده معمولا

امروز۱۳ سیکل من هست کیت گذاشتم حتی هاله هم ننداخت

همیشه مکث۱۴ میزاشتم یه هاله میداد گفتم خوب نیست

اما اینبار انیسون کرفتم ، یعنی میشه اینماه تخمک گذاری نداشته باشم😔😔😔😔

ترشحات همیشه داشتم اما اینماه ترشحم هم ندارم😭😭

عصر سونو دارم با کلی دلشوره اگر بگه فولی نداری وافعا بهم میریزم چون همسرمو خیلی اذیت کردم بابت رژیم و غیره😔😔

حسابی عصبی و بهم ریخته ست😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دوستان سلام روزتون پر از اتفاقهای خوب من سیکلهام ۲۷ و ۲۸ و گاهی ۲۹ روزه تخمک گذاریم اگر متوجه بشم ...

سلام طوبی جون استرس نداشته باش همه زحمتاتو به هدر نده ایشالا عصر میری با خبر خوش برمیگردی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706