2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست

سلام بچه ها لطفا بهم میگین تعبیر خواب خوردن انگور شیرین سبز تو خواب تعبیرش جنسیت پسره یا دختر؟

خواب دیدم مادرم که فوت کرده یه ظرف میوه بهم داد که توش انگور بود و من برداشتم و خوردمش بنظرتون بچم دختره یا پسر؟  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم دكتر بهم اين پماد رو دادن:  تریامسینولون اِن اِن

البته من ٩ سال قبل زايمان كردم شايد تا الان چيز بهترى ارمده باشه

بعد از چند وقت خوب ميشه، من همينطور اشكام ميريخت از شدت درد

2456
من شیش ساله ازدواج کردم ،سه ساله اقدامم😟😟😟آره بچه ی اوله ،خسته شدم ازبس انتظارکشیدم 

ایشالا که به زودی خدا دلت و شاد میکنه. عکس رنگی انداختی. مشکل من و انگار اون حل کرده بعد یکسال و خورده ای اقدام بی نتیجه

ببین عزیزم من مشکل خودمو میدونستم مشکل من رشد نکردن فولی بود حتی دکترم بهم گفت اگر فولی خوب داشتی به ...

افسانه خوب منم همیینه مشکلم دیگه فولی بدون دارو 9 و 12ست سایزش ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مامان اتنا جون من ۳ روزه دارم بی بی میزارم. ولی آزمایش و صبر کردم تا به قول شما درگیر تکرار و اینا ن ...

وای عزیزم مبارکه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
سلام دوستان خوبین  من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذو ...

ای وای عزیز دلم خیلی برات متاسفم ان شاءالله به زودی دوباره دلت شاد میشه.نمیدونم چی بگم تا آروم بشی فقط از خدا میخوام هر چه زودتر دلتو شاد کنه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

@مامان_ستایش1    

@مامان_اتنا2    

و بچها با عرض معذرت.من بعد اقدام سوزش بدی داشتم یعنی تایمی ک اسپرم وارد شد مثل حالت اسیدی بود من عفونت دارم یا اسپرم همسرم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
البته من ٩ سال قبل زايمان كردم شايد تا الان چيز بهترى ارمده باشه بعد از چند وقت خوب ميشه، من همينطو ...

اونو زدی خوب شد؟دارم تو خونه از اونا 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
ویتامین آ چشمی خیلی خوبه

مامانمم گفت اینو بگیرم مرسی عزیزم میگم همسرم بخره 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
ایشالا که به زودی خدا دلت و شاد میکنه. عکس رنگی انداختی. مشکل من و انگار اون حل کرده بعد یکسال و خور ...

آره ولی دکترم گفت چیزی نیست ،بعدش پیش یه دکتردیگه بردم گفت چسبندگی داری😞😞😞

شبنم جون تبریک میگم قدم نو رسیدت رو عزیزم ایشالا 120 سال زنده و سلامت باشه گل پسرت😍😍

سلام مریناز جون خوبی؟  

دختر گلت چطوره؟  

چه خبرا؟  

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706