2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013618 بازدید | 355184 پست
ای خداااااا نتیجه ی این یه پسر تپل مپل بشه ان شالله ... 

نمیدونم چرا به دلم افتاده اینم دختر دیروز به شوهرمم میگفتم میگفت اشتباه حس میکنی 

تا موقع ایی ک بفهمم فک کنم عمرم تموم میشه هر چی خدا بخواد

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلی کستیک بودی؟چن دوره دارو مصرف کردی؟ میشه بگی

آره عزیزم منم تنبلی تخمدان داشتم اولین دوره بود که متفورمین استفاده کردم 5ماه هم لتروزول و کلومیفن مصرف کردم هر ماه آمپول پروژسترون هم میزدم

2728
ان شاالله که یه اقا پسر سالم تو دلته به حق محسن شش ماهه حضرت زهرا. عزیزم میگم اچ سی جی و اچ ام جی رو ...

ممنون عزیزم با دعاهای شما

آره عزیزم منم بدون نسخه گرفتم

به نظرم در کنار دارو از طب سنتی هم استفاده کن مثلا گرمیجات،سیاهدونه و عسل ،دم کرده ی اسطوخودوس  ...

چه دلی داری سرخود امپول زدی

من ماه پیش کلومیفن خودم . روز 13 و 19 امپول اچ سی جی زدم. درد زیرشکمم داشتم ولی الان پریودم. این ماهم دکترم همین نسخه رو داده باز اقدام میکنم ببینم چی میشه. 

ماه پیش اصلا سونو نرفتم ولی این ماه میرم. پریروز روز 2 پریودم بود رفتم سونو همینجوری برای چکاپ دیدم یک فولی 8 تو راستم دارم. نوشته مایع ازاد کمی در کلدوساک خلفی دیده میشه. میتونی راهنمایی کنی منو؟

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2738
چه دلی داری سرخود امپول زدی من ماه پیش کلومیفن خودم . روز 13 و 19 امپول اچ سی جی زدم. درد زیرشکمم د ...

ببین عزیزم من مشکل خودمو میدونستم مشکل من رشد نکردن فولی بود حتی دکترم بهم گفت اگر فولی خوب داشتی بهت اچ سی جی میدم ولی من میدونستم ک من فقط مشکل رشد فولیکول دارم اگر رشد کنه حتما به صورت طبیعی آزاد میشه واسه همین آمپولم نگرفتم بعضی وقتا خود آدم هم دکتر خودش باشه بد نیست.. یعنی دکترت بدون سونو برات اچ سی جی تجویز کرده ؟؟ مگ میشه

درمورد مایع آزاد فک نمیکنم روز 2 پریود فولی انقد رشد کرده باشه ک آزاد شده باشه شاید عفونت داری به هر حال زیر نظر یه پزشک حاذق باشی بهتر میتونه کمکت کنه از مامان آتنا و ستایش هم کمک بگیر انشاء الله ک به زودی خبر باردار شدن تو بشنوم

انشاء الله عزیزم همین ماه یه نی نی خوشکل  تپل مپل تو دلت میشینه

مرسی عزیزم ان شالله🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام دوستان خوبین  من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذو ...

واى عزيزم چقدر بد خيلى ناراحت شدم، علائمت براى سقط چى بود؟

من دقيق نميدونم اما فك كنم بعد از ٣ ماه بتونى اقدام كنى ، بازم بپرس.

دوستای عزیزم من نوک یکی از سینه هام زخم شده چی بزنم خوب بشه نفسم میره وقتی میخوام از اون سینه ام شیر بدم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *

@yasnai   عزیزم رفتی سونو قلب؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706