2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
من باشم کلا قطع رابطه میکنم .اینا مریضن که نمیتونن خوشحالی بقیه رو ببینن .هر چند که خودمم اطرافم پره ...

باور میکنی کل فامیل کم کم ازشون فاصله گرفتن بس که اخلاقشون بده،من کلا کاری به کارشون ندارم بیخیال 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اشکالی نداره 

مامان اتنا جون من ۳ روزه دارم بی بی میزارم. ولی آزمایش و صبر کردم تا به قول شما درگیر تکرار و اینا نشم... الان مشکلم اینه که بی بی چک امروزم از لحاظ رنگ و سرعت رنگ گرفتن با ۲ روز پیشم فرقی نکرده؟؟؟؟  ممکنه بتام بالا نرفته باشه😓😓😓😓😓

2728
مامان اتنا جون من ۳ روزه دارم بی بی میزارم. ولی آزمایش و صبر کردم تا به قول شما درگیر تکرار و اینا ن ...

وااای مهتاب جون بی بیت مثبت شده؟!😍😍😍 عکس بزار ببینیم😍😀

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ایشالا واسه تو عزیز دلم

مبارک باشه عزیزدلم 😍😍😍 خیلی خوشحال شدم مهتاب جونم . ان شاالله ب سلامت این دوران زیبارو بگذرونی ❤❤💖.😙😙

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2738
انشاالله که همینطور باشه ،راستش شوهرم بر خلاف ماههای قبل که همش بهم میگفت حامله نیستی ،اینماه میگه م ...

مامان ستایش جون 

از خدای بزرگ و متعال میخوام که این ماه دلت رو شاد کنه و بارداررباشی خانوم گل.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
باور میکنی کل فامیل کم کم ازشون فاصله گرفتن بس که اخلاقشون بده،من کلا کاری به کارشون ندارم بیخیال&nb ...

چند بار اقدام داشتی عزیزم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام دوستان خوبین 

من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذوق و شوق رو تبدیل به عزا کنه ،گفتن هفته 8متوقف شده رشدش 

دوستانی که این تجربه تلخ رو داشتن ،بعد چه مدت اقدام کردن ؟

عزیزم منم امروز ۱۶پری صبح همین درد شمارو داشتم یعنی ممکنه باردار بشم😍😍😍این ماه خیلی دلم روشنه نمی ...

انشاء الله عزیزم همین ماه یه نی نی خوشکل  تپل مپل تو دلت میشینه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706