2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013655 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم در کنار دارو از طب سنتی هم استفاده کن مثلا گرمیجات،سیاهدونه و عسل ،دم کرده ی اسطوخودوس  ...

ان شاالله که یه اقا پسر سالم تو دلته به حق محسن شش ماهه حضرت زهرا. عزیزم میگم اچ سی جی و اچ ام جی رو بریم داروخونه ازاد  بدون نسخه بهمون میدن؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2728
عزیزم میدونم انتظار کلافه ات کرده ولی چاره ای جز صبر نیست .ما هممون خیلی وقته منتظر هستیم امیدوارم ب ...

شمااکثرتون یه گل دختر دارین من اگر همینم داشتم دیگه غصه نداشتم من حس مادرانه رو تا به حال درک نکردم   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

سلام به همگی 

مامان اتنا مامان ستایش بچه ها همگی میشه لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید، 

من این ماه بخاطر خوردن قرص اورژانسی اقدامم رو از دست دادم، بعد قرص دکترم گفت دوهفته بعد پرییود میشی البته من قبلا خوردم قرص اورژانسی همون سر وقته پری میشدم، حالا یک هفته مونده تا پرییود یم من امروز رفتم دستشویی ترشحاتم سفت بود ولی خون سیاه بعد شستم پاک شدن دیگه نیومدن تا آخر شب بعد نزدیکی من ترشحاتم مثل سفید تخم مرغ یا مثل اون چیز لیز که موقع شستن مرغ ازش شسته میشه دقیقا همونجوری داشتم که شستم یه ترشح غلیظ خونی اومد بعد کلی شستم دیگه نیومد حالا موندم اینا چی هستن دارم پرییود میشم یا باردار شدم، یا باردار شدم دفع شده نمیدونم لطفا کمک کنید سر در گمم ترشحاتم دقیق مثل اون چیز لیز که موقع مرغ می‌شوریم ولی خونی بود ببخشید اینقدر واضح گفتم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
شمااکثرتون یه گل دختر دارین من اگر همینم داشتم دیگه غصه نداشتم من حس مادرانه رو تا به حال درک نکردم ...

نبینم نرگس رو ناراحت.....

ایشالا بزودی حس مادرانه رو درک میکنی😍😍😍

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2738
سلام به همگی  مامان اتنا مامان ستایش بچه ها همگی میشه لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید،& ...

منکه ازترشحات سر درنمیارم ازقدیم الایام😊

ناملدا نیستید.. .

عطا.دلواپس.روشنا.پرستو.ننه ی آتنا.حنانه.اعظم.ننه ستایش.بقیه اسما یادم نمیاد😁😁😁آلزایمر گرفتم ....

آهان الی ننه آراد.الی جون.

چ خبرا.بقیه چ خبر .ببخشید اگه کسی رو نام نبردم الزایمر بعداز زایمان گرفتم😁😁

سلام بانو جان خوبی  گل دخترات خوبن  واقعا میخوای واسه سومی اقدام کنی؟

فدایت ماهدانای عزیز....

شکر خدا خوبیم.نه بابا شوخلوخ کردم....

اقدامی کجا بود

مامان اتنا بیا لطفا سوالمو ببین

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706