2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عزیزم شمام ازمایش دادین ک متوجه شدین ؟کلومیفنم ک خوردین یه دونه فولی داشتین ؟چه مدت زمان برد تا بارد ...

بله گلم 1.64 بود . من خودم ماه اول باردار شدم ولی نمی دوستم به احتمال زیاد کمبود پروژسترون دارم لانه گزینی خوب انجام.نمی شد پریود میشدم 7 ماه طول کشید خدا اینجوری خواسته بود من کلومیفن نخوردم لتروزول خوردم ماهی که لتروزول خوردم بی بی مثبتم شد ولی به خاطر کمبود پروژسترون پریود شدم ماه بعدشم لتروزول خوردم امپول اچ ام جی زدم 9 سیکلم سونو رفتم ی فولیکولم داشتم سمت راستم سایزشم26 بود امپول اچ سی جی زدم از اول اقدام پروژسترون استفاده کردم باردار شدم ولی کلا همیشه فولیکول بالغم ی دونه بود 

ی فولیکول بالغ باسه با سایز خوب باردار میشی حتما نباید چند تا باشه

آره میتونی از امشب يه شب در میون بری.  چون احتمالا فرذا پس فردا ديگه بايد آزاد بشه. توکل به خد ...

مامان اتناجون من دقیقا 29 اسفند میشم 12 هفته 

یعنی باید صبرکنم بعد تعطیلات برم برای سونو غربالگری؟

دلم میخاست قبل عید خیالم راحت شه که تو عید همه میفهمن 

اینجوری ادم ی کم استرس داره

نمیشه زودتر رفت برای ان تی و....؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان اتناجون من دقیقا 29 اسفند میشم 12 هفته  یعنی باید صبرکنم بعد تعطیلات برم برای سونو غربال ...

ببین حتما باید بین یازده هفتگی تا سیزده هفته و شش روز انجام بشه. 

عیبی نداره یازده هفتگی هم میتونی بری..... 

ببین میتونی برای 25..،،،26اسفند وقت بگیر 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچها بنظرتون برم این ازمایش ذخیره تخمدانو بدم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
بچها بنظرتون برم این ازمایش ذخیره تخمدانو بدم ؟

حالا این ماه هم اقدام کن 

تازه دکتر به من گفت بعد از شش ماه اگر نشدی بیا ازمایشهای دیگه بده با همسرت 

درصمن سنم هم از شما بیشتره،حالا با دوبار اقدام اونم ماهی یکیار خیلی زود ناامید شدی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
حالا این ماه هم اقدام کن  تازه دکتر به من گفت بعد از شش ماه اگر نشدی بیا ازمایشهای دیگه بده با ...

وای رز جان مرسی نمیدونم کاملا بهم ریختم ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها حالم خیلی بده خیلی...الان از دکتر برگشتم سونو فقط یه دونه فولیکول 18داشتم دکتر گفت احتمالا ذخیر ...

ماهور جون اصلا هم اینجور نیست , دکترها الکی برا خودشون چیزی میگن , من که تمام دکترای ایران میگفتن با آندومتریوز فقط و فقط آی وی اف باید انجام بدی , ولی همون ماهی که زدم به بیخیالی و انتظارش نداشتم باردار شدم , تازه فولی 18 هم که بالغه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
مرسی ک اومدی امروز دهم بودم .چپ بود 

ماهور منم وقتی لترزول میخوردم فقط یه فولی بالغ اونم یه سمتم بود ولی بدون قرص هم راست فولی داشتم هم چپ , دیدم اینجور بود دیگه نخوردم . الانم بدون استرس و توکل به خدا  اقدامت رو برو . 

ماهور جون اصلا هم اینجور نیست , دکترها الکی برا خودشون چیزی میگن , من که تمام دکترای ایران میگفتن با ...

خداروشکر عزیزم .الحمدالله...یسنا جان خیلی روز سختی رو گذروندم ...

11بود اروین جان .اخه دکتر یهو بهم گفت تو ذخیره ی تخمدانت کمه و شانس بارداریت خیلی کمه.و باید بری تو ...

مگه آزمایش دادی که بگه ذخیره تخمدانت کمه ?

فقط با آزمایش نشون میده , این دیگه چه دکتری بوده ,

ماهور منم وقتی لترزول میخوردم فقط یه فولی بالغ اونم یه سمتم بود ولی بدون قرص هم راست فولی داشتم هم چ ...

عزیزدلم برام دعا کن .من ک دیگه توکل میکنم بخدا ...ببینم چی میشه اگه بهتر بشم شاید از امشب یه شب در میون رفتم اقدام ..ولی از بس صب گریه سردرد گرفتم .

مگه آزمایش دادی که بگه ذخیره تخمدانت کمه ? فقط با آزمایش نشون میده , این دیگه چه دکتری بوده ,

نه تازه نوشت برام امروز .تازه به دکتر قبلیم ک لتروزول نوشته بود ایراد گرفته ک چرا قبل از تجویز لتروزول برات ازمایش ذخیره تخمدان ننوشته .حالا جالبش اینجاس ک من از دکتر قبلیم پرسیدم ک چرا با مصرف لتروزول من یدونه دارم گفت طبیعیش همینه !!!!یعنی دوتا نظر کاملا متفاوت ..و من نمیدونم کدومش درسته .

نه تازه نوشت برام امروز .تازه به دکتر قبلیم ک لتروزول نوشته بود ایراد گرفته ک چرا قبل از تجویز لتروز ...

دکترت اولت درست تر گفته. اولا با لتروزول فقط انتظار يه فولی بالغ داریم. 

بعد هم تا حالا ندیدم برای تجویز لتروزول آزمایش ذخیره تخمدان بنويسن 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
دکترت اولت درست تر گفته. اولا با لتروزول فقط انتظار يه فولی بالغ داریم.  بعد هم تا حالا ندیدم ...

الهی خدا خیرت بده عزیزم یکم اروم شدم خدا ان شالله ک پسرتو برات حفظ کنه و بسلامتی و خوشی زایمان کنی ممنونم ک کنارم هستید تک تک شما عزیزانم..

2706