2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
سلام دوستاي مهربونم خوبين؟ خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد م ...

تبریک میگم عزیزمممممممم کیانای مهربون خداروشکر چه اسم قشنگییییی ...خداوحفظش کنه برات عزیزم .میشه عکسشو بزارییییی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوستاي مهربونم خوبين؟ خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد م ...

مبارک باشه عزیزم خداروشکر که هر دو حالتون خوبه ببوس دستای فرشته کوچولورو...اسمش هم خیلی قشنگه نامدار باشه عزیز دلم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
این ماه سومه که اقدام میکنم  ...کلا هم از دی 2بار نزدیکی بدون جلوگیری داشتم ک بارداری اتفاق نیو ...

بعيده با سه ماه اقدام عکس رنگی بفرسته. 

انشالله که همين ماه انتظارت تموم بشه. 

اگه قابل باشم حتما دعا میکنم 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
اقدام دوم فرداش عصری......  اقدام سومت فردا شبش

خیلی ممنون مامان اتنا جان از جوابتون.ایشالله که این ماه جواب بگیریم😔به حق دعای شما عزیزان

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام عزیزم قدم کوچولوت مبارک باشه و ان شاﺀالله باعث سربلندیتون در دنیا و آخرت باشه..  خداروشک ...

گلدونه ي مهربونم از صميم قلبم ميخوام هر چه زودتر حاجت روا بشي حتما دعاگو هستم اگر قابل باشم

مطمين باش جواب صبوريت رو به بهترين نحو ميگيري 🙏🏻❤️

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
تبریک میگم عزیزمممممممم کیانای مهربون خداروشکر چه اسم قشنگییییی ...خداوحفظش کنه برات عزیزم .میشه عکس ...

ممنونم عزيزم انشالا بزودي مال خودت عزيزم

بله چرا كه نه

هر وقت بودي بگو عكس رو بزارم❤️

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2714
مبارک باشه عزیزم خداروشکر که هر دو حالتون خوبه ببوس دستای فرشته کوچولورو...اسمش هم خیلی قشنگه نامدار ...

فدات شبنم مهربونم

عزيزم نيني تو كي مياد انشالا؟

سلام مامان كيانا عزييييزم

مبارك باشه قدم دختر قشنگت

اميدوارم كنار هم خوش باشيد😍😍❤️❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️

سلام مامان کیاناجون خوبی؟ خداروشکر که شمام بسلامتی دختر نازتو بغل گرفتی.. زمان چقدر زود میگذره.. انگار همین دیروز بود عکس بیبی های مثبتمونو میذاشتیم و از اقداممون میگفتیم.. خدا مانلی خوشگلو برات نگه داره و با کیاناجون چشم‌ و چراغ دلت باشن😍 دوتا خواهر عالیه، من و خواهرمم دوتا خواهریم و همه کس هم💚

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗 به زندگی من و بابا خوش اومدی💗

کیانای عزیزم جات تو تاپیک خیلی خالیه و واقعا خدا رو هزاران بار شکر که دستای این عروسک کوچولو رو به سلامتی لمس کردی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ممنونم عزيزم انشالا بزودي مال خودت عزيزم بله چرا كه نه هر وقت بودي بگو عكس رو بزارم❤️

11به بعدامشب  میام تاپیک صراصبر هستم بزار عکس  ماهشو ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بعيده با سه ماه اقدام عکس رنگی بفرسته.  انشالله که همين ماه انتظارت تموم بشه.  اگه قابل ...

خودم میترسم و نگرانم ک بفرسته واسه عکس رنگی.توکل بخدا ..ممنونم از پاسختون 

فدات شبنم مهربونم عزيزم نيني تو كي مياد انشالا؟

منم یکشنبه به امید خدا زایمان میکنم عزیزم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
2706