2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم  اخه همش منتظر تیر کشیدن هستم ولی  همش دیروز این حس رو داشتم،توکل به خد ...

اقدامت بکن به امید خدا من که خیلی غصه خوردم دیشب گفتم خدایا ما که یکی داریم اینهمه داریم غصه می خوریم اونها که ندارن چی من گفتم خدا برام فرقی نداره فقط یک بچه سالم بهم بده البته دکتر من خیلی یواش کار می کنه تازه اینماه به اصرار خودم لترونوزل داده اولین ماه کمکی می خواهم بخورم دیگه دارم خودمم می بازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر نسبت به لتروزول بهتر روی بدنت جواب میده استفاده کن ،پروژسترون  هم حتما استفاده کن

احساس میکنم کلومیفن بهتره .حالا این ماه مشغول تمیز کاری و اسباب کشی خونه ی جدید میشم فکر نکنم بتونم دارو بخورم.ان شاءالله بزودی یه گل پسر بشینه تو دلت 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
عزیزم واقعا خدا هیچکس رو با سلامتی بچه امتحان نکنه.  منم دو سه روزه درگیر پارگی قرنیه چشم دختر ...

ای وای ان شاءالله که مشکلی پیش نمیاد و زود خوب میشه 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام به خواهرای گلم شرمنده نتونستم تو این مدت يه سر بزنم و از احوالاتم خبر بدم ممنون که به فکرم بودی ...

ای جانم خدا رو شکر .خیلی خوشحال شدم هم بابت سلامتی خودت و گل دخترت هم مادر شدن زن داداشت خدا بچه هاتونو حفظ کنه ان شاءالله مایه ی افتخارتون بشن

دوستای مهربونم سلام به همگی نمیخوام اول صبحی روزتونو خراب کنم و ناراحتتون کنم ولی دلم خیلی گرفته اح ...

الهی عزیزم چرا تشنج کرد؟ تبش زیاد شد؟ بمیرم براش. براتون آیه الکرسی میخونم ان شاءالله خیلی زود حالش خوب میشه و به سلامت برمیگردید خونه

نسرین جونم  ببینم کی خدا برات نوشته که دوباره مامان بشی،امیدوارم به زودی باشه و‌از انتظار بیای ...

ممنون دوستم راضیم به رضای یگانه الله 

عزیزم  انشالله بهتر میشه،منم دخترم به دنیا ا‌ومده بود ناخن پرستار کشیده بود به چشمش و قرنیه اش ...

ای وای چقدر سخت بوده 

اونم نوزاد. 

انشالله که همه بچه ها همیشه تنشون سلامت باشه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
😔اشکالی نداره عزیزم انشاالله دفعه‌ی بعد🤲

ان شاءالله

2706